Reklama

Reklama

Karl Lagerfeld w końcu przyznał się do swojego wieku

Projektant mody Karl Lagerfeld w końcu przyznał się do tego, ile ma lat! W 2008 roku wyprawił imprezę na cześć swoich 70. urodzin, a cztery lata później z okazji... 79. Ostatecznie ujawnił, że w 2013 roku skończy 77 lat.

Do takiej szczerości przekonała go dziennikarka francuskiego czasopisma "Paris Match". W wywiadzie zadaje mu wiele intymnych pytań, a dyrektor artystyczny domu mody Chanel z nieznaną sobie szczerością na nie odpowiada.

Jak się jednak okazało, sam zainteresowany wcześniej też nie znał daty swoich urodzin. Nigdy nie dotarł bowiem do stosownych dokumentów. Odkrył je dopiero po śmierci swojej matki, która je skrzętnie przed nim ukrywała.

"Nie wiem co miała na celu, ale nigdy mi ich nie pokazała. Nie wiedziałem nawet, że te papiery u niej są" - przyznał.

Reklama

Nawet na jego profilu w popularnej encyklopedii internetowej Wikipedii przy dacie urodzin Lagerfelda widnieje napis: "prawdopodobnie".

Cała afera z dokładnym określeniem daty urodzenia Króla Karla, który odkrył m.in. modelkę Claudię Schiffer, wzięła się od niego samego. Nigdy bowiem nie chciał mówić o swoim wieku. Wokół tego wyrosły prawdziwe legendy. Niektórzy twierdzili, że może mieć nawet ponad 80 lat. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Karl Lagerfeld | projektant | chanel | projektant mody | kondycja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy