Koszula - niezbędny element garderoby

Podstawowy element naszej garderoby - koszula - stała się znów gwiazdą sezonu. Koszula jest wszędzie: biała lub kolorowa, klasyczna lub w większym rozmiarze, pasuje do dowolnego stylu i zawsze jest w dobrym tonie.

Koszula - kolejny modowy hit jesieni
Koszula - kolejny modowy hit jesieni 123RF/PICSEL

To podstawowy element garderoby. I na pewno masz ją w swojej szafie. Nie potrzebujesz jej kupować, aby być modną. Zawsze można do niej wrócić. Jest ponadczasowa. Biała, klasyczna lub jednobarwna w ostrzejszym kolorze - idealna do dżinsów, jak i klasycznej spódnicy.

Drugim argumentem przemawiającym za koszulą jest to, że jest tania. Może niektóre wielkie nazwiska w modzie wyniosły ją na piedestał, jednak, w wersji moda miejska - ceny są bardziej niż przystępne. Oczywiście, każdy projektant może coś w niej zmienić, dodać falbany, plisy, bogatszy materiał, wtedy cena wzrośnie.

Jaką wersję wybrać, klasyczną czy unowocześnioną? Jeśli koszula ma być zapięta pod szyję, wybierzmy klasyczną. Także wiktoriański styl jest w tym sezonie szczególnie popularny, zdobiona koszula świetnie będzie wyglądać do ołówkowej spódnicy. (PAP Life)

Rzadkie chorobyINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas