Reklama

L37: Polskie buty podbijają świat

L37 od samego początku było marką dumną ze swojej metki Made in Poland. Każda para butów pod tym szyldem (mówi się na nie "Lofty") to wynik pracy około 10-12 osób. Od narodzin pomysłu, przez wybór tkanin, stworzenie pierwszych prototypów, przetestowanie na nodze i dopuszczenie do produkcji, która całkowicie odbywa się w manufakturze pod Częstochową.

Została ona założona przez rodziców współzałożycielki marki Joanny Trepki. Rzemiosło, poszanowanie tradycji i miłość do butów były tym, czego nauczyła się w domu. To sprawiło, że po studiach prawniczych zamiast pracować w zawodzie, od razu rozpoczęła swoją przygodę z butami. Zrównoważoną, świadomą produkcję marka L37 ma w genach.

Grono klientek i fanek marki stale się powiększa. Coraz więcej kobiet nie szuka już byle jakich butów, ale ręcznie wykonanych i trwałych. Właśnie dlatego koncept L37 z tak wielkim entuzjazmem przyjął się za granicą. Marka regularnie wystawia się na światowych targach oraz sprzedaje swoje buty i torebki w Niemczech, Szwajcarii, Holandii i krajach Beneluksu, a także w Stanach Zjednoczonych.

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy