Magdalena Cielecka zadała szyku w czerni. Ale zestaw

Magdalena Cielecka, jedna z najzdolniejszych i najlepiej ubranych polskich aktorek, pojawiła się w czwartek na filmowej premierze i zachwyciła w klasycznej stylizacji. Cielecka postawiła na zawsze modną czerń, udowadniając, że elegancja nie musi być nudna!

Magdalena Cielecka ponownie zachwyciła stylizacją
Magdalena Cielecka ponownie zachwyciła stylizacją Baranowski Michał AKPA

Ogólnopolską popularność przyniósł aktorce film "Samotność w sieci", w którym wystąpiła u boku Andrzej Chyry, z którym prywatnie była przez wiele lat w związku. Aktorka pojawiła się także w hitowych serialach takich jak "Magda M", "Hotel 52" czy "Czas honoru", ale szczególne miejsce w jej sercu miał zawsze teatr. Cielecka przez wiele lat grała w Teatrze Rozmaitości w Warszawie, a od 2008 roku jest członkiem zespołu Nowego Teatru.

Fani Cieleckiej regularnie mogą ją jednak oglądać również na dużym ekranie. W tym roku o aktorce znów jest głośno za sprawą wymagającej roli w filmie "Lęk" w reżyserii Sławomira Fabickiego.

Magdalena Cielecka to nie tylko jedna z najzdolniejszych, ale także najpiękniejszych polskich aktorek. 52-latka słynie również z doskonałego wyczucia stylu i zawsze kradnie show na czerwonym dywanie. Nie inaczej było także na czwartkowej premierze w kinie "Iluzjon", na której Cielecka pojawiła się w klasycznej i świetnie dobranej stylizacji z jednym mocnym akcentem.

Magdalena Cielecka zadała szyku w czerni. Trudno oderwać wzrok

W czwartek w warszawskim kinie "Iluzjon" odbyła się premiera filmu "Nieobliczalna", którą uświetniło wiele polskich gwiazd, z Magdaleną Cielecką na czele. Aktorka, która wcieliła się w filmie w rolę Alicji, pojawiła się na imprezie w prostym, garniturowym komplecie, który przełamała jednak cekinowym topem oraz srebrnymi czółenkami.

Magdalena Cielecka często stawia na klasykę
Magdalena Cielecka często stawia na klasykę Artur ZawadzkiReporter

Dopełnieniem tej trafionej stylizacji był makijaż, w którym gwiazda postawiła na podkreślone czarną kreską oko i mocne czerwone usta. My jesteśmy na tak!

Magdalena Cielecka w czarnej stylizacji
Magdalena Cielecka w czarnej stylizacji VIPHOTOEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas