Reklama

Reklama

Mała wielka torebka

Gdy na pokazie Jacquemus zaprezentował miniaturową torebkę, wielu uznało to za modowy dowcip. W końcu, co można przechować w torebce, którą można zawiesić jedynie na małym palcu? Okazuje się, że mała torebka to wielki trend.

Jacquemus zasłyną z gigantomanii - to jego ogromne, słomkowe kapelusze stały się hitem minionego lata. Najwyraźniej projektant lubi skrajności, bo w trakcie swojego ostatniego pokazu zaprezentował Mini Le Chiquito, niewielką wersję torby Le Chiquito, hit z przełomu jesieni i zimy.

Reklama

Te maleńkie torebki zostały początkowo wysłane jako zaproszenia na pokaz marki i nie zostały wystawione na sprzedaż, ale wskazywały na rozwijający się - lub kurczący - trend w akcesoriach. Jeśli chodzi o torby, w tym sezonie obowiązują małe torebki.

Mini Le Chiquito, w której mieściło się zaledwie kilka monet, wyglądała na żart - ale potem francuski dom mody Louis Vuitton wprowadził na rynek swoją własną mikroskopijną torebkę, zaprojektowaną tak, aby pomieścić tylko szminkę. Prada również postawiła na torebki, które ledwie pomieszczą telefon.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje