Reklama

Reklama

Metamorfozy Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Kobieta o delikatnej urodzie, wdzięku i niezwykłym wyczuciu smaku, którego pozazdrościć jej może niejedna kobieta.

Nienaganna figura, subtelność i elegancja - to zalety dzięki którym aktorka zajmuje pierwsze miejsca w rankingach najlepiej ubranych kobiet. Starannie dobrane stroje o prostych krojach, podkreślają jej kobiecość, ciekawe dodatki są nieodzownym elementem jej kreacji.

Reklama

Wyszukany i stonowany gust aktorki spowodował, że stała się obiektem zazdrości wielu kobiet.

Diabeł tkwi w szczegółach

Aktorka zaskakiwała swoimi metamorfozami niejednokrotnie. Najwięcej kontrowersji wzbudziła fryzura Małgosi na jednej z gal w 2004 r., którą wykonała Jaga Hupało. Niespotykany, wysoko uczesany kok zupełnie zmienił wizerunek gwiazdy. Klasyczne i eleganckie stylizacje aktorki, odpowiednio dobrane do figury potrafią zdziałać cuda, nawet w najbardziej skromnej i prostej formie.

Gwiazda żyje za pan brat ze światem mody, udowadnia to pojawiając się w niesamowitych kreacjach, uzupełnionych stylowymi fryzurami i makijażem na publicznych imprezach. Śmiało można stwierdzić, że wyszukany gust i wysoka klasa to drugie imię Małgorzaty Kożuchowskiej. Na przestrzeni lat można dostrzec, jak bardzo gwiazda zmieniła swój wizerunek z szarej myszki w elegancką i wytworną kobietę.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje