Reklama

Reklama

Mężczyzna klasycznie wyluzowany

Polscy projektanci od dłuższego czasu prześcigają w wymyślaniu coraz bardziej nietypowych i oryginalnych wybiegów dla swoich kolekcji. Nie inaczej było w przypadku prezentacji najnowszych trendów Vistuli na jesień-zimę 2005/2006. Ten pokaz mody odbył się w budynku dawnego Banku Polskiego.

Piosenkarka Kasia Stankiewicz zauważa, że Vistula bardzo się zmieniła. - Idzie w taką stronę, która mi bardziej odpowiada, bo jest bardziej wyluzowana, nie jest sztywniacka. I co więcej - chciałabym, aby mój zespół był ubrany w takie ciuchy.

Co proponują projektanci Vistuli polskim mężczyznom na jesienno-zimowe dni? - W tej szarej naszej rzeczywistości odrobinę koloru - mówi Agnieszka Maciąg, dyrektor artystyczna Vistuli. - Ale to nie jest kolor taki, że mężczyzna chodzi od stóp do głów ubrany na pomarańczowo. Mnie się bardzo podobają na przykład szare czy brązowe garnitury, które mają wykończenie kołnierza w kolorze kontrastowym: pomarańczowy, niebieski, czerwony. Mężczyzna w ciągu dnia może być klasyczny, a wieczorem podnosi kołnierz i jest awangardowym artystą...

Reklama

Podobały się też inne trendy w nadchodzącej modzie męskiej. - Trendy, które lubię w jesiennej modzie męskiej to szaliki, to jest takie francuskie - zachwyca się piosenkarka Marysia Sadowska. - I golfy z marynarkami, t-shirty z marynarkami - takie łączenie sportu i elegancji.

- Wolę takie oryginalne rzeczy, bardziej odważne niżeli zachowawcze - mówi znana ze swojego wyśmienitego gustu aktorka Małgorzata Kożuchowska. - Połączenia: czapki do garniturów, skórzane rękawiczki do koszul. Podobały mi się połączenia krawata z szalikiem i piękne kolory.

Pokaz obejrzeli m.in.:


VIP - Wydarzenia i Plotki oglądaj w telewizji TV 4 w soboty o godz. 12.00. Zobacz też internetowe strony programu: www.viptv4.interia.pl

VIP TV 4
Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | projektanci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje