​Najmodniejsze fasony sukni ślubnych? Inspirowane księżniczkami Disneya

Księżniczek jest dziewięć. Wśród nich te najbardziej znane, Śnieżka, Kopciuszek i Ariel. Każda inna, tak jak różne są przyszłe panne młode. I każda z nich jest inspiracją absolutnie bajkowej sukni ślubnej.

Suknie ślubne inspirowane księżniczkami Disneya będą hitem tej wiosny
Suknie ślubne inspirowane księżniczkami Disneya będą hitem tej wiosny 123RF/PICSEL

Nim w Polsce rozpocznie się sezon ślubny, warto poznać aktualne trendy. Już w kwietniu zupełnie unikatowa kolekcja sukni ślubnych zadebiutuje na New York Bridal Fashion Week. Kreacji w kolekcji Disney Fairy Tale Wedding Collection będzie około 16 wzorów. Zaprojektowanych z myślą o różnych sylwetkach, różnych osobowościach i wreszcie, różnych materiałach, z których mają być uszyte.

Po nowojorskich pokazach suknie będą dostępne w wybranych butikach na terenie Stanów Zjednoczonych. Ceny będą rozpoczynały się od 1200 dolarów.

Jak przekonuje CEO marki, Kelly Crum, pomysł był naturalną konsekwencją rozmów z klientkami.

- Bardzo wiele, jeśli nie większość przyszłych narzeczonych dorastało w atmosferze disneyowskich baśni, czarów, a przede wszystkim przepięknych księżniczek w jeszcze wspanialszych kreacjach. I to marzenie postanowiliśmy spełnić.

Najbardziej wyrafinowana suknia należy do linii Platinum. Cena Tiany Platinum rozpoczyna się od trzech tysięcy dolarów, ale w zależności od wybranego wykończenia, może sięgnąć nawet 10 tysięcy.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas