Reklama

Najmodniejsze kapelusze tego sezonu

Przy temperaturach, jakie mamy w tym roku, kapelusz staje się koniecznością. Poza tym, że ochroni głowę przed przegrzaniem (które może prowadzić do udaru posłonecznego), chroni też skórę przed szkodliwymi promieniami UV i przesuszeniem, a włosy przed utratą wody i płowieniem. I do tego jest stylowym dodatkiem!

Mały z kwiecistą szarfą

Fason trilby (czytaj trilbi) czyli z wywiniętym z tyłu rondem pasuje paniom o twarzy trójkątnej. Modna wąska szarfa w kwiaty nadaje styl kojarzący się z wakacjami nad morzem. Idealny do luźnych koszul i przewiewnych spodni z lnu. 

Średni z szerokim rondem

Ten model pasuje paniom o twarzy owalnej lub kwadratowej. Modne szerokie rondo z liśćmi palmy dodaje elegancji i kobiecości. Z jasną sukienką w egzotyczne rośliny stworzy kreację jak z paryskich wybiegów. 

Duży z cienkimi paseczkami

Najlepiej wyglądają w nim panie o twarzach okrągłych - wyszczupli je i doda rysom lekkości. Modne paseczki kojarzą się z marynarskim, letnim stylem. Pasuje i do zestawów "marynarskich", np. granatowe spodnie i czerwony T-shirt, jak i do zwiewnych sukienek.

Reklama
100 rad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama