Reklama

Reklama

Najmodniejsze zegarki jesienią 2017

Kiedyś nikt nie wyszedłby z domu bez zegarka. Potem nastąpiła era komórek i nikt nie wychodził z domu z zegarkiem. Współcześnie nikt nie wychodzi z domu bez obu przedmiotów, które stanowią kor najnowszych trendów, lansowanych przez projektantów i celebrytów.

Zegarki – współczesna biżuteria

Obecnie złote i srebrne zegarki damskie stanowią taki sam dodatek, jak kolczyki, łańcuszek czy pierścionek. Są to współczesne przejawy zmian, jakie występują w modzie. Zegarki obecnie to biżuteria, a nie tylko funkcjonalny dodatek. Wie o tym każda modowa fanka. Dlatego postanowiliśmy zrobić zestawienie i pokazać, jakie zegarki są najmodniejsze w tym sezonie. Oczywiście nie zabraknie miejsca na srebrne zegarki, a także złote, które zastępują biżuterię, ale również inne, ciekawe i modne modele.

Reklama

1. Typ w stylu bransoletki, czyli złote i srebrne zegarki damskie

Nie ma chyba lepszej metody na ożywienie stylizacji, jak ładne i dobrze dopasowane dodatki. Zegarki przejęły tę rolę, od kiedy projektanci zaczęli je masowo lansować w swoich pokazach. Obecnie zegarki bransoletki to jeden z hitów na salonach. Najlepiej, aby były wykonane z prawdziwego srebra i złota, mogą być ozdabiane kryształami, małymi diamencikami itd. Taki zegarek to naprawdę prawdziwy luksus i wspaniały dodatek, nawet do wieczorowej sukni.

2. Lata 90. Wracają

Wraca również moda na zegarki, które chętnie nosiłyśmy w latach 90. Obecnie jednak zmianie uległ target. To już nie tylko nastolatki chadzają w zegarkach z plastiku, lecz także wystylizowane kobiety. Jeżeli więc lubisz bawić się modą, a lata 90. nie są ci obce, zegarki na gumowym pasku i w gumowej obudowie to jest coś, co koniecznie powinnaś sobie sprawić. Oczywiście tutaj liczy się kolor. Im bardziej jaskrawy i wesoły, tym lepiej.

3. Drewno – czyli skandynawskie trendy także w modzie

Oczywiście, gdy mowa o trendach nie mogło się obyć bez naturalnych materiałów, jak drewno i skóra. Zegarki wykonane z drewna to hit. Zresztą takie zegarki są obecnie kupowane nie tylko na rękę, lecz także do domów, na ściany. Im bardziej surowy design, bardziej naturalny i wyglądający na „nieobrobiony”, tym lepiej.Zegarki takie powinny dodatkowo mieć bardzo dobrej jakości mechanizmy i być wykonywane w niewielkich manufakturach, które zajmują się wyłącznie produkcją unikatowych i wyjątkowych, a także świetnej jakości zegarków.Oczywiście drewniane zegarki lubią łączyć się z innymi tworzywami, lecz jeżeli chcemy zachować to, co najmodniejsze, trzymajmy się wyłącznie prostych materiałów, jak skóra, stal, kamień. Tylko bowiem takie połączenia będą zgodne z prostotą skandynawskiej filozofii.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: jesień | trendy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy