Reklama

Reklama

Odkrywają bieliznę na nowo

Słynny fotografik Tyen pozwolił, aby jego sesja zdjęciowa męskiego duetu została sfilmowana dla angielskiego kwartalnika "Wound", którego głównymi tematami są sztuka i moda.

- To magazyn, który koncentruje się na modzie, ale także na sztuce. Nie traktujemy sztuki jak komercyjnego alibi, ale wykorzystujemy ją dla podkreślenia paraleli pomiędzy różnymi tematami. Każdy numer ma inny temat przewodni, który jest realizowany w różnych artykułach dotyczących mody i sztuki, jak również architektury i muzyki - mówi Laurent Dombrowicz, dyrektor działu mody w Wound Magazine.

Zobacz film:

Reklama

- Od nowego magazynu oczekuję głównie tego, aby był inny. Główną atrakcją jest tutaj bielizna. Zadałem sobie pytanie, w jaki sposób mamy ją sfotografować? Kolekcja bielizny może przekazać mnóstwo treści. Tyen dostrzegł w niej dużo erotyki, to oczywiste, ale chcieliśmy odświeżyć sposób patrzenia na bieliznę. Pracując z Tyenem, nie możesz nie poczuć do niego sympatii. To nie jest osoba, z którą pracujesz, a potem zapominasz, gdy tylko opuścisz studio. Robi na tobie wrażenie, jest władczy. Jest jedynym fotografikiem, który mnie czegoś nauczył. Kiedy Tyen fotografuje, nie koncentruje się tylko na zdjęciu, chce pokazać ci, jak uwypuklić ubranie, fryzurę i make-up. Jest rzemieślnikiem, który pracuje z marzeniami i fantazją. Sesja z Tyenem jest jak magia. - dodaje.

Dowiedz się więcej na temat: sesja zdjęciowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje