Reklama

Reklama

Roberto Cavalli: Tworzę nowe zwierzę!

- Dokładamy tylko trochę norek, a dodajemy wiele szali - mamy tu szale podwójne, z warstwowego szyfonu, z krepy, z satyny, z tiulu. W efekcie powstaje super szykowna dziewczyna o osobowości członkini bohemy. A to jest właśnie dziewczyna według Cavalli!

- Seksowny efekt jest gwarancją sukcesu. Bez tego ani rusz! Taka jest zasada, w końcu jesteśmy Cavalli! Przepraszam, ale muszę już iść....

- Za każdym razem, gdy tworzę nową kolekcję, uwielbiam tworzyć jednocześnie nową kobietę. Dzisiaj na przykład, tą kolekcją, tworzę nowe zwierzę! Nowy gatunek zwierzęcia! Co przez to rozumiem? To zupełnie nowe zwierzę, inny las? To właśnie jest część mojego procesu twórczego.

- Ta kobieta chce być wolna, pragnie być otoczona luksusem i pragnie marzyć. Myślę, że kobiety chcą właśnie marzyć, a mężczyźni chcą marzyć o kobietach! W tej kolekcji chodzi więc o nasze marzenia!

Reklama

To wizja bardzo wyrafinowanej, szykownej kobiety. Wszystko w tych strojach jest praktyczne i łatwe w noszeniu. To nie jest moment, w którym zależy nam na popisywaniu się.

- Dużo tu zabawy, seksapilu; włosy modelek falują swobodnie, jest tu dużo warstw, stylizacja jest bardzo ciekawa? Tak, myślę, że ta kolekcja mieści się w jego definicji mody i jego modowym narzeczu.

- Ta kolekcja to pod każdym względem DNA marki Cavalli. Draperie, brokaty - to przepych!

Chodzi o to, by realizować przesłanie włoskiego stylu i być wiernym włoskiej jakości. Dziś konsumentów bardziej interesuje jakość i to, co jest ponadczasowe!

Tłum. KK

Zobacz film:

Barracuda film & tv

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy