Reklama

Reklama

Słomkowy kapelusz - im większy, tym modniejszy

Słomkowe kapelusze z szerokim rondem wracają do łask. Jednak tym razem mówimy o nakryciach głowy w rozmiarze XXL, to one królują na wybiegach i w sieci.

Wiklinowy koszyk i słomkowy kapelusz - to zestaw obowiązkowy na plażę. Tak było i tak jest. Słomkowe kapelusze z szerokim rondem wracają do łask - im większy tym bardziej modny.

Słomkowy kapelusz latem jest niczym mała czarna wieczorową porą - modową klasyką. I jedno i drugie zawdzięczamy w jakimś sensie Coco Chanel. Choć Chanel nie lubiła przesady, wolała prostotę, najnowsze trendy połowicznie pokrywają się z estetyką Coco. Choć króluje prostota - słomkowe kapelusze z szerokim rondem im bardziej okazałe, tym modniejsze stanowią akcesorium.

Reklama

Przedsmak tego, jakie fasony tego nakrycia głowy będą modne pokazał w swojej kolekcji Jacquemus. Okazuje się, że ogromne kapelusze są nie tylko ulubionym akcesorium fashionistek, to również doskonały obiekt wpisujący się w wakacyjne fotografie, co widać na Instagramie.

Ogromne kapelusze z kolekcji La Bomba już dawno się wyprzedały - w końcu to obowiązkowy dodatek na lato, o czym doskonale wie francuski projektant. (PAP Life)

autor:Monika Dzwonnik

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje