Reklama

Reklama

Stylizacje na koniec lata

Czy podczas tych wakacji spełniłaś wszystkie swoje modowe marzenia?


  Koniec lata to idealny czas dla fashionistek. Najcięższe upały za nami, ale wciąż pozostało sporo ciepłych dni. Nie trzeba martwić się tym, że będzie za zimno lub za gorąco - pod koniec lata możemy przejmować się tylko jednym: czy jest wystarczająco modnie i stylowo.

 Skóra

Pozwól dojść do głosu tej agresywniejszej stronie swojej natury. Prowokujący skórzany strój, który pokarze twój charakter i podkreśli atuty sylwetki. Pamiętaj, kiedy nadejdzie zima na odslłniety brzuch będzie za późno. To właśnie teraz jest ten czas!

Reklama

Koronka

Wolisz romantyczniejsze kreacje? Koniec lata sprzyja koronkom! Oczywiście można nosić je przez cały rok, ale teraz wykorzystasz je w pełni - nie musisz przykrywać ich płaszczem ani ciepłym żakietem.

Szyfon

Przejrzyste wstawki, przejrzyste rękawy, przejrzyste falbany...  Wykorzystaj czar  materiałów, które jednocześnie skrywają i pokazują!

Lekkie dzianiny

Mogą wyglądać równie atrakcyjnie jak koronki, ale mają w sobie wakacyjny luz, który sprawia, że są o wiele bardziej uniwersalne. Możesz w nich chodzić na co dzień lub wkomponować  w klubowy zestaw!

Topy

Koszulki i T-shirty - często nie przywiązujemy do nich zbyt wielkiej wagi - w końcu t-shirt to nie to samo co koktajlowa sukienka, którą zakładamy na wielkie wyjścia! Ale to właśnie topy są bohaterami lata. Gdy nadejdą chłodniejsze dni to one jako pierwsze znikną pod kurtkami i swetrami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: skóra | koronka | tkanina | luz | moda | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy