Reklama

Reklama

Suknia ślubna Meghan Markle może wkrótce zostać udostępniona publiczności

Już wkrótce suknia ślubna księżnej Sussex zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności na planowanej wystawie. Będzie to możliwość podziwiania jej z bliska.

Która z pań, patrząc na ślub Meghan i Harry'ego, nie wyobrażała sobie, że ma na sobie suknię księżniczki? Teraz suknię Meghan będzie można podziwiać przez długie minuty. Według źródeł zbliżonych do brytyjskiego dworu, słynna suknia autorstwa brytyjskiej projektantki Clare Waight Keller może zostać wystawiona na zamku Windsor, miejscu ślubu książęcej pary, informuje "Le Figaro".

Byłaby ona eksponatem wystawy, o której na razie nic więcej nie wiadomo, nie znany jest również jej czas trwania. Royal Collection Trust potwierdziło jedynie "Daily Express", że oficjalne ogłoszenie zostanie opublikowane w tym roku.

Po co wystawiać sukienkę? Bez wątpienia wielu pośpieszy, aby przyjść i podziwiać ją z bliska. Na uwagę zasługuje w szczególności welon, długi na 5 metrów, ozdobiony kwiatami reprezentującymi 53 kraje Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Wszystko oczywiście haftowane ręcznie. Szczegóły te niekoniecznie były widoczne dla 11,5 miliona telewidzów i tysięcy ciekawskich, którzy śledzili ceremonię na żywo. (PAP Life)

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy