Reklama

Reklama

Suknie z kieszeniami - nowy ślubny trend?

Jednym z największych trendów we współczesnej modzie ślubnej jest prostota, idąca w parze z wygodą - jakże istotną tego dnia. W ów trend znakomicie wpisują się suknie wyposażone w praktyczne kieszenie, na które popyt stale rośnie.

Trendy w modzie ślubnej znacząco zmieniły się na przestrzeni ostatnich lat. Zamiast monstrualnych rozmiarów sukni-bezy, przyszłe panny młode coraz częściej wybierają bardziej delikatne, minimalistyczne w formie i, co najważniejsze, wygodne fasony. W dniu ślubu chcą nie tylko zjawiskowo wyglądać, ale i komfortowo się czuć. Z tego faktu wynika, jak się zdaje, rosnący popyt na suknie z... kieszeniami.

Reklama

"Dodawanie kieszeni do sukien ślubnych nabrało w tym roku szczególnego tempa i myślę, że znacznie się to rozwinie w ciągu najbliższych kilku lat. Stanowią one interesujący i praktyczny dodatek - wprost stworzony do przechowywania smartfona, który przyda się do zrobienia pamiątkowego selfie na parkiecie" - zdradza w rozmowie z "The Independent" Hamish Shephard, założyciel strony internetowej podejmującej tematykę planowania ślubów "Bridebook".

Potwierdza to Robin Weil, założycielka i CEO firmy Weddingplanner.co.uk, według której obecność kieszeni w ślubnych kreacjach jest naturalną konsekwencją pragmatyzmu przyszłych panien młodych. Priorytetem w dniu ślubu staje się dla nich komfort. "Sądzę, że suknie z kieszeniami są użyteczne - nie tylko w kontekście posiadania pod ręką telefonu, ale też np. chusteczek, zwłaszcza, jeśli nie chcemy martwić się o torebkę" - twierdzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje