Reklama

Reklama

Tatuaż za uchem - delikatny i sympatyczny

Moda na robienie tatuaży jest wśród gwiazd bardzo popularna. Ostatnio jednak furorę robią niewielki tatuaże za uchem. Drobne, subtelne i nienachalne.

Noszą go Rihanna, Selena Gomez, Adele, Dakota Johnson, Gemma Artertton - wszystkie pokusiły się o zrobienie tatuażu tuż za uchem. Czy to już nowa moda?

Delikatny i subtelny. Nawet, jeśli zdecydujemy się na niezmywalny wszak tatuaż, zrobiony w takim miejscu pozostanie dyskretny i nierzucający się w oczy. Czy to dlatego coraz więcej gwiazd decyduje się na zrobienie takiej ozdoby na skórze?

O podobne tatuaże pokusiły się też polskie gwiazdy. Tatuaż za uchem mają Doda, Monika Brodka (małe gwiazdki), Michał Piróg (słowo "YES"), Maja Sablewska. Zresztą Sablewska otwarcie przyznaje się do fascynacji tatuażami: "Kocham tatuaże, to mój jedyny nałóg" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Reklama

Wśród modnych wzorów na pierwszym miejscu są gwiazdki lub drobne kwiatki. Popularnym wzorem jest także znak Zodiaku. Najczęściej jest to coś bardzo delikatnego: piórko, mały ptaszek z kwiatkiem w dzióbku lub dmuchawiec albo po prostu stylizowany zwierzęcy kształt. Wszystko zależy od fantazji. A gdy nie chcemy pokazywać takiego tatuażu, wystarczy po prostu inaczej zaczesać włosy...


PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy