Reklama

Reklama

To one są wizytówką twoich dłoni

"Im więcej, tym lepiej" - to zasada, którą powinniśmy się kierować podczas ozdabiania swoich dłoni pierścionkami. Nie da się ukryć, że pierścionki, to jedno z najmodniejszych akcesoriów, w które warto odważnie inwestować i jeszcze odważniej nosić.

Biżuteria jest w tym sezonie ważnym elementem naszego wizerunku. Krótkie naszyjniki, bransolety - to biżuteria, którą warto mieć pod ręką, aby postawić kropkę nad "i" w stylizacji. Jednak jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach, w tym wypadku w pierścionkach.

Styliści zgodnie przyznają, że pierścionki są niczym ubiór dla naszych dłoni, a myślą przewodnią ich "stylizacji" bynajmniej nie jest umiar.

"Im więcej pierścionków na dłoni, tym bardziej spersonalizowany styl kreujemy. Przy ich zestawieniu, warto koncentrować się nie tylko na ilości, ale również na kształtach i kolorach, mieszać srebro ze złotem, przełamywać je jaskrawymi akcentami. To nowoczesny sposób noszenia biżuterii, odwołujący się do zabawy błyskotkami" - podkreśla paryska jubiler Annelise Michelsona.

Reklama

Tym trendem podążają również sami jubilerzy, którzy odchodzą od tradycyjnych wzorów i sięgają po zupełnie nowe kształty. Spirale, wzory geometryczne, trójwymiarowe, które można ze sobą dowolnie łączyć.

"Dziś projektanci biżuterii kładą nacisk na tworzenie nowych kształtów. Proces kreowania nie jest skończony i zaczyna się dopiero w rękach klienta, który dowolnie zestawia ze sobą poszczególne elementy, tworząc w ten sposób spójną całość. Pierścionki są proste, subtelne, dzięki czemu można wkładać na palec kilka sztuk" - dodaje.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje