Reklama

Reklama

Tribord - komfort i swoboda wakacyjnej przygody

Wszystkie chcemy czuć się atrakcyjnie, latem również na plaży. Szczególnie, jeżeli przez cały rok dbałyśmy o linię, pilnując diety i chodząc na fitness. Ukoronowaniem naszych wysiłków i ostatnim elementem, który zagwarantuje nam olśniewający look w promieniach letniego słońca, będzie idealnie dopasowany kostium Tribord z kolekcji dostępnej w sieci sklepów sportowych Decathlon.

Projektanci wiedzą, że każda sylwetka wymaga innego kroju, a nawet wzoru i koloru stroju kąpielowego.

Źle dobrany kostium może niekorzystnie wpłynąć nawet na wzorową figurę. W kolekcji Tribord znajdziesz kostium, który będzie spełniał twoje potrzeby. Propozycje dla siebie znajdą zarówno Panie, które preferują spokojne spędzanie czasu na gorącym piasku, jak i te, które wolą oddać się szaleństwu sportów wodnych.

Aby podkreślić lub skorygować cechy swojej figury, możesz wybierać z szerokiej gamy kostiumów dostępnych w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach.

Reklama

Zacznij od wzoru, który najlepiej wyeksponuje cechy twojej karnacji i osobowości.

Gdy masz już upatrzony typ, przystąp do najważniejszego: wyboru odpowiedniego kroju. Na przykład, jeśli chcesz wysmuklić swoje nogi, zdecyduj się na majtki wiązane, ale jeżeli wolisz zakryć biodra, wybierz szorty. Aby zaznaczyć swoje naturalne krągłości, postaw na stanik z przesuwanymi trójkątami oraz dodatkowymi wkładkami. Gdyby jednak twoim celem było wizualne zmniejszenie piersi, wybierz górę typu "minimizer" z wielopozycyjnymi ramiączkami. Wszystkim paniom, które preferują odkryte ramiona, do gustu przypadnie stanik - opaska z wszytymi wkładkami, która podkreśla linię tej części ciała.

Twoim priorytetem jest wygoda? Wybierz bardziej zabudowany stanik, który zapewni swobodę ruchów. Jeżeli nie czujesz się komfortowo z odkrytym brzuchem, postaw na tankini lub kostium jednoczęściowy. Ten ostatni sprawdzi się również, gdy jesteś szczególnie aktywna na plaży.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy