Reklama

Reklama

Tweedowe żakiety nie tylko na wiosnę

Cieplutkie, przytulne, idealne także jako okrycia wierzchnie, gdy nadejdzie prawdziwa wiosna. Ożywione barwnymi dodatkami i dobrane do figury będą podstawą twojej garderoby.

Pudełkowy: wyrówna proporcje

Wzorowany na chanelowskim (ale nieco od niego dłuższy), a do tego o wyrazistym, np. kraciastym wzorze. Taki żakiet polecamy paniom o szerokich biodrach, bo za jego sprawą tułów nabierze nieco objętości. Dół sylwetki nie wydaje się wówczas nieproporcjonalnie rozbudowany.

Z paskami: wyrzeźbi talię

Klasyczna, angielska marynarka, ale z kobiecym akcentem? Oto ona - np. z ciemnymi regulowanymi paskami na wysokości talii. Przyciągają spojrzenia i tworzą iluzję wąskiej kibici.

Przedłużony: ukryje biodra

Tweed to dla ciebie... nuda? Tak być nie musi! Wystarczy, że jego nieco staroświecki wzór w jodełkę zostanie połączony z nietypowym fasonem oraz asymetrią. Pionowo układający się deseń, długość oraz ciemne obszycia czynią płaszczyk idealnym dla pań o szerokich biodrach.

Reklama

Z lampasami: wysmukli tułów

Trendowe etniczne wzory dla pani o figurze jabłka? Jak najbardziej, pod warunkiem, że tweedowy żakiet zdobić będą także wyraziste, ciemne lamówki tworzące pionowe linie.

Naj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy