Reklama

Reklama

U stóp Wieży Eiffla modelki spacerowały po wodzie

Modelki chodziły po wodzie na tle Wieży Eiffla, w bardzo seksownych strojach. Pokaz mody Saint Laurent odbył się we wtorek wieczorem w Paryżu.

Belgijski projektant marki, Anthony Vaccarello rzeczywiście postawił wybieg na fontannie Trocadero, ozdobionej sztucznymi palmami, oświetlonymi białym neonowym światłem.

W pierwszym rzędzie siedziały modelki, jak Kate Moss i Cindy Crawford, francuska aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg, Francois-Henri Pinault, prezes grupy Kering, która jest właścicielem Saint Laurent i jego żona, aktorka Salma Hayek, cała ubrana na czarno, również była obecna, informuje AFP.

Czarny, szczęśliwy kolor marki Yves Saint Laurent, jest wszechobecny, jak również złoto i blask. Tym razem także pojawiają się kolorowe akcenty: kapelusze lub czerwona kurtka, zielony krawat, niebieska minisukienka z gwiazdami i kokardą na plecach.

Reklama

Znana estetyka marki, wprowadzona do kolekcji YSL przez Hedi Slimane'a i rozszerzona przez Anthony'ego Vaccarello, jest znów obecna. Krótkie spodenki jeansowe lub czarne skórzane są noszone z butami z wężowej skóry lub sandałami na platformie, złotymi lub srebrnymi. Odważne suknie wieczorowe noszone z zawrotnymi szpilkami. Jeśli sukienka jest długa, na ogół jest przezroczysta i odsłania biust.

Dominująca atmosfera hippie chic z 1970 roku odróżnia kolekcję od tej spod znaku Gucci, która była pokazywana w Paryżu dzień wcześniej. (PAP Life).

autorka: Dorota Kieras

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje