Reklama

Reklama

Wiosenny mężczyzna

Musi być elegancki, nawet jeśli zakłada dżinsy i sportową kurtkę, a już superelegancki, jeśli w grę wchodzi garnitur: to podstawowe założenia męskiej mody tej wiosny. Aha, no i oczywiście powinien mieć... żółte buty.

W ogóle kolor dla mężczyzn jest tej wiosny bardzo ważny. Oni także powinni sięgnąć po żółty, zielony i oczywiście czerwień. Może wszystkie te kolory z mężczyznami za bardzo się nie kojarzą, ale wszystko wskazuje na to, że będą dla nich obowiązujące przez kilka najbliższych sezonów, więc warto je wziąć pod uwagę.

Zresztą dlaczego to tylko kobiety mają chodzić w twarzowych, jasnych ciuszkach, a mężczyźni wiecznie na szaro-buro?

Jeśli chodzi o style, to bezapelacyjnie dominuje mężczyzna elegancki. Nawet ten w dżinsach i sportowym t-shircie musi się prezentować jak spod igły i zadbać o to, by wszystkie dodatki do siebie idealnie pasowały - od pasków na koszulce po pasek do spodni.

Reklama

W męskim stroju tej wiosny nie może być żadnej przypadkowości i niedbałości! W strojach tak zwanych wizytowych nadal obowiązuje angielski szyk: doskonale skrojone marynarki, stonowane, acz eleganckie i drogie obuwie, dobrany krawat i sweterki w paski lub kratę.

Tu kolory nieco spokojniejsze: dużo czerni, brązów, przytłumionych zieleni, a w wydaniu marynarskim biel, granat i odrobina czerwieni.

Jak widać na załączonych obrazkach - propozycje na wiosnę są wyjątkowo twarzowe. Może więc jednak warto się odważyć i zainwestować w odrobinę koloru w wiosennej garderobie?

el

www.tutej.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje