Reklama

Reklama

Wszystko, co kobiety z małym biustem powinny wiedzieć o stanikach

5 najważniejszych reguł.

Brafitting jest ostatnio niezwykle popularny. Niestety większość porad jakie znajdujemy w prasie skierowana jest do pań z dużym biustem: jak go unieść, podtrzymać, ukształtować i co poradzić na bolący kręgosłup. A co z małymi biustami?

 1.  Małe biusty też potrzebują podparcia

Reklama

Grawitacja działa i nawet jeżeli  małe biusty są w nieco bardziej uprzywilejowanej sytuacji, to z czasem również im da się ona we znaki. Najlepiej już dziś myśleć o przyszłości i zapobiegać opadaniu biustu, czyli innymi słowy zaopatrzyć się w dobrze dopasowany stanik.

2.  Obwód jest najważniejszy

Pamiętaj, obwód powinien być tak dobrany, aby biustonosz nie przesuwał się po ciele, kiedy się poruszasz. Oznacza to, że musi on być dosyć ciasny, chociaż oczywiście nie można popadać w przesadę (jeśli nie możesz oddychać, a po zdjęciu biustonosza widzisz na ciele czerwone ślady sięgnij po rozmiar większy).

3.  Rozmiar stanika nie jest na całe życie

Nasze ciało nieustannie się zmienia, dlatego nigdy nie kupuj biustonosza bez mierzenia.

4. Push-up i usztywniona miseczka

Oferta biustonoszy o miękkiej miseczce w małym rozmiarze nie jest zbyt szeroka. Widać producenci zakładają, że panie o niewielkich piersiach źle się z nimi czują i za wszelką cenę chcą je powiększyć. Pamiętaj, że nie musisz nosić tych pancernych staników, jeśli nie masz na to ochoty. Na szczęście istnieją marki bieliźniarskie, które rozumieją to, że są kobiety z małym biustem, które kochają i akceptują swoje ciało i nie widzą potrzeby noszenia niewygodnych push-upów.

5. Jeden stanik nie wystarczy

Dobrze jest mieć większą ilość staników nie tylko po to, aby móc je dobrać do stroju, ale również dlatego, że elastyczne tkaniny potrzebują "odpoczynku".  Elastyczna taśma dobrze dobranego biustonosza jest mocno naciągnięta przez cały dzień. Aby zachowała jakość przez dłuższy czas po dniu noszenia, dobrze dać jej kilka dni odpoczynku.


Dowiedz się więcej na temat: biustonosz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje