Reklama

Anna Wyszkoni zmieniła fryzurę, a fanka jej współczuje

Anna Wyszkoni kilka lat temu zerwała z wizerunkiem rockowej buntowniczki. Wokalistka oddała się w ręce stylistów, którzy od nowa stworzyli sceniczny wizerunek gwiazdy. Pudrowe lub neonowe garnitury, sukienki z nietuzinkowych tkanin podkreślające atuty figury, stały się znakiem rozpoznawczym gwiazdy z Wrocławia. Okazuje się, że była liderka "Łez" wciąż eksperymentuje z wizerunkiem. Co na to fani?

Anna Wyszkoni ma powody do świętowania. Wokalistka na scenie jest już od ćwierć wieku i wciąż odnosi sukcesy. Jej przygoda zaczęła się w zespole "Łzy". Niemal każda kompozycja była hitem. Choć grafik trasy koncertowej był napięty, Anna Wyszkoni wiedziała, że musi zrobić przerwę. Założenie rodziny było kluczowe dla młodej wokalistki. Po latach odmieniona gwiazda pojawiła się na scenie. Spektakularna metamorfoza była szeroko opisywana, a fani nie mogli wyjść z podziwu. 

Kiedy po 25 latach wokalistka w telewizji śniadaniowej prezentuje swoje nowe muzyczne dziecko, przechodzi to bez echa, bo wszyscy skupiają się na wyglądzie piosenkarki. 

Reklama

Nowa fryzura? To strzał w dziesiątkę. Do tego sukienka w kolorze soczystej pomarańczy ze sznureczkami podkreślającymi talię i  złota biżuteria. Trzeba przyznać, że Anna Wyszkoni ponownie zaskoczyła fanów, choć i w tej grupie nie brakowało osób, które zadawały wprost pytania o to, co stało się z twarzą wokalistki. Na złośliwe komentarze odpowiedziała jedna z fanek. Kilka wymownych zdań wystarczyło, aby postawić tamę fali hejtu, która pojawiła się w sieci.

W nowym teledysku "Skrabel" Anna Wyszkoni prezentuje się rewelacyjnie. Wokalistka przyznała, że opinia innych nie działa już na nią jak przysłowiowa płachta na byka. Przestała się przejmować tym, co ludzi powiedzą. Tę postawę prezentuje ostatnio wiele gwiazd. Nie zmienia to faktu, że debata publiczna powinna być utrzymana w ramach przyzwoitości. Co na ten temat sądzicie? Waszym zdaniem metamorfoza Anny Wyszkoni to strzał w dziesiątkę? Nam nowy look wokalistki bardzo się podoba!

Anna Wyszkoni bez makijażu. Wygląda ja nastolatka?

Anna Wyszkoni chwali się wysportowanym brzuchem. Kaloryfer?

Bill Clinton jest ciężko chory?

Mąż Małgorzaty Opczowskiej przejął jej nazwisko

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Anna Wyszkoni | Łzy | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy