Reklama

Reklama

Autor utworu do "365 dni: Ten dzień" szczerze o filmie: "Nie starczyło czasu"

Nowy film Blanki Lipińskiej pt. "365 dni: Ten dzień" szybko stał się hitem Netflixa w Polsce i za granicą. Oskar Cyms, autor hitowego utworu do tej produkcji, opowiedział Katarzynie Zdanowicz co myśli o samym filmie. Jak mu się podobał? Oto co wyznał Katarzynie Zdanowicz w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami".

Oskar Cyms szczerze o "365 dni: Ten dzień"

Oskar Cyms to autor utworu "My girl", który pojawił się na ścieżce dźwiękowej do nowej produkcji Blanki Lipińskiej. Okazuje się, że nie tylko film cieszy się dużą popularnością — piosenka Oskara, która zarazem jest jego debiutem, stała się hitem, co dało mu autorowi dużą rozpoznawalność w Polsce i za granicą, tym samym poszerzając możliwości dalszej kariery. Jak przyznaje Oskar Cyms w podcaście Katarzyny Zdanowicz, utwór znalazł się w samej czołówce odtwarzań w aplikacji Shazam, wyprzedzając Eda Sheerana, czy Camilę Cabello. Film "365 dni: Ten dzień" jednak nie przypadł do gustu każdemu — negatywnych opinii o produkcji jest wiele. Co więc myśli o niej sam autor hitu "My girl"?

Reklama

Autor hitu "My girl": "Nie starczyło czasu"

Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsat News w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" zapytała Oskara, czy widział film "365 dni: Ten dzień". Piosenkarz nieśmiało przyznał, że oglądał tę ekranizację, jednak trudno mu było zdradzić swoją opinię na temat filmu Blanki Lipińskiej. Najpierw uśmiechnął się tylko, jednak zachęcony słowami Katarzyny Zdanowicz, powiedział: 

Cały odcinek podcastu obejrzycie poniżej.

Jakie jest wasze zdanie na temat piosenki "My girl" Oskara Cymsa? Czy młody muzyk ma szansę na światową karierę?

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 16: Oskar Cyms:

Zobacz również:

Katarzyna Zdanowicz w wieczorowej stylizacji. Klasa!

Katarzyna Zdanowicz: Co stanowi sukces? "Zdanowicz. Pomiędzy wersami"

Zdanowicz. Pomiędzy wersami. Szczere rozmowy dziennikarki Polsat News

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy