Reklama

Byki nie będą miały w tym tygodniu szczęścia w miłości. A co z innymi?

Horoskop tygodniowy (7-13 lutego 2022 roku) dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. Na co Barany, Byki, Raki, Wodniki i Panny powinny zwrócić uwagę? Co czeka w najbliższych dniach Bliźnięta, Ryby, Koziorożce i pozostałe zodiaki? Sprawdźcie!

  • Co wydarzy się w pracy? Czy możesz liczyć na szczęśliwe dni? Czy samotne zodiaki znajdą swoją miłość? Na te pytania szukajcie odpowiedzi w horoskopie tygodniowym. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - BARAN

W tym tygodniu Barany będą miały ochotę na spędzanie czasu w miłym towarzystwie. W pracy będziesz otwarty na nowe pomysły. Nie odmówisz wzięcia udziału w ciekawych projektach i od razu będziesz mieć plan działania. Zajęte Barany muszą bardziej pomagać partnerowi, szczególnie w obowiązkach domowych. Wolne zaczną patrzeć inaczej na nowe znajomości. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - BYK

W pracy w tym tygodniu może pojawić się pewien problem. Byki będą zastanawiać się nad zmianami. Decyzje dotyczące zatrudnienia mogą okazać się bardziej wątpliwe, niż przypuszczasz. Zajęte Byki poświęcą więcej czasu swojej drugiej połówce. Wolne niestety w tym tygodniu nie będą miały szczęścia w miłości. W weekend czas na rodzinne spotkania. Załatwisz pewne sprawy i zakończysz kłótnie. 

Reklama

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - BLIŹNIĘTA

To będzie dobry tydzień! W pracy sukcesy. Dzięki wsparciu szefa, wiele osiągniesz. Zajęte Bliźnięta będą bardziej wyrozumiałe na słabości partnera. Odpuszczą w wielu tematach, a to na pewno wpłynie pozytywnie na relacje. Wolne zaś odpoczną od miłosnych wojaży. Natomiast w weekend szykuj się na ciekawe znajomości. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - RAK

Dla Raków to będzie tydzień pełen wyzwań. W pracy pewne problemy. Będziesz musiał sobie z nim szybko poradzić.  Zajęte Raki powinny zadbać o to, aby zawsze mieć przy sobie naładowany telefon, szczególnie będąc poza domem, jeśli chcą uniknąć scen zazdrości... Wolne zaś powinny się przygotować na gorący flirt. W weekend odpoczniesz i zaznasz spokoju. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - LEW


W tym tygodniu będziesz mieć czas na rozwiązywanie problemów zawodowych. W pracy jednak będziesz musiał odsunąć od siebie ludzi, którzy zawracają ci głowę. W najbliższych dniach zajęte Lwy mogą przeżywać trudne chwile. Niestety... powrócą tajemnice z przeszłości. Wolne też będą mieć problem, ale z określeniem miłosnych priorytetów. W weekend wybierz się na zajęcia muzyczne lub artystyczne. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - PANNA

Już od poniedziałku będziesz w dobrym nastroju. Ale humor popsuje ci w połowie tygodnia szef. Zajęte Panny powinny odpowiedzieć sobie na pytanie: czego tak naprawdę chcą? Krytykowanie partnera nie przyniesie nic dobrego. Wolne zaś dzięki przyjaciołom poznają kogoś. Ta znajomość może być przyszłościowa. W weekend postaw na odpoczynek. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - WAGA

W tym tygodniu w życiu Wagi wiele się wydarzy. W pracy zwyciężysz w rywalizacji bądź sporze z kimś, kto wydawało się, że ma od ciebie silniejszą pozycję. Zajęte Wagi będą dopieszczać swojego partnera. Wolne zaś będą bardzo wybredne w miłości. W weekend wystrzegaj się plotek na temat byłej miłości. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - SKORPION

Aura tego tygodnia zachęci Skorpiony do rozwiązywania problemów domowych. Wolne Skorpiony powinny dać szansę komuś, kto już od dawna próbuje się do nich zbliżyć.  W pracy nie przesadzaj ze zobowiązaniami. Możesz sam sprowadzić na siebie kłopoty. W weekend sprawdzą się krótkie wyjazdy. 

Sprawdź również: Horoskop tygodniowy TAROTOWY

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - STRZELEC

To będzie tydzień, w którym Strzelcom uda się wszystko załatwić na czas.  W pracy wyjaśnisz pewne nieporozumienia. Zajęte Strzelce mogą zmęczyć swojego partnera swoimi opowieściami. Wolne zaś dostaną dobrą wiadomość od osoby, którą lubią. W weekend nie zamartwiał się brakiem pieniędzy. Zadbaj o siebie. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - KOZIOROŻEC

W pracy Koziorożec będziesz musiał poukładać pewne sprawy. Zajęte Koziorożce powinny unikać flirtów przez Internet, to może szybko zostać odkryte przez partnera... Wolne zaś powinny odpuścić znajomość z osobą, która nie odwzajemnia ich zainteresowania.             

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - WODNIK

Przed Wodnikiem trudne dni. W pracy będziesz musiał zdobyć informacje, od których zależeć będzie twoja przyszłość. W związku również nie będzie łatwo — zajęte Wodniki czekają trudne dyskusje. Wolne Wodniki, które wybierają się na randkę w ciemno, powinny zachować większą ostrożność. W weekend spełnisz swoje zachcianki, wydasz przy tym swoje oszczędności, które miały być wydane na coś innego. 

Horoskop tygodniowy na 7-13 lutego 2022 - RYBY

To będzie tydzień, w którym musisz liczyć się z przeciwnościami losu. W pracy poznasz mądre osoby, które pomogą ci zrozumieć pewne sytuacje. Zajęte Raki będą czekać na decyzje partnera. Ten jednak nie podejmie ich szybko... Wolne zaś będą miały problem z dogadaniem się z adoratorami. W piątek unikaj sąsiedzkich dyskusji, bo szybko zrodzą się plotki. 

***
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Data urodzenia zdradza, ile będziesz mieć dzieci

Numerologia. Twoja liczba powie ci, kim jesteś


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy