Reklama

Reklama

Dzień Matki: Klasycznie lub w podróży

26 maja to Dzień Matki - jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Warto z tej okazji najbliższej nam osobie sprawić miłą niespodziankę, okazać miłość, szacunek i wdzięczność za wszystkie poświęcone nam lata, cierpliwość i bezwarunkową miłość. Bo chyba nikt nas nie kocha tak, jak nasza mama!

Jest wiele świetnych sposobów na celebrowanie tego dnia. Możemy mamie podarować prezent "od serca" - coś, o czym skrycie marzy.  Może powiedziała nam kiedyś otwarcie, co chciałaby dostać? Świetnie sprawdzają się też niespodzianki, coś, co według naszego uznania ucieszy i sprawi radość. Klasycznie

Gust naszej mamy jest nam dobrze znany, dlatego też trudno o wpadkę czy pomyłkę. Na pewno żadna kobieta nie pogardzi kosmetykami. Na stronie promocyjni.pl w sekcji Zdrowie i Uroda znajdziemy wiele katalogów z bardzo bogatą i różnorodną ofertą kosmetyków. Od tych najzwyklejszych do pielęgnacji codziennej, po te bardziej wyszukane i oryginalne. Jest się czym zainspirować.

Reklama

Warto też pomyśleć o czymś bardziej niepowtarzalnym i kreatywnym. Dziś wszyscy jesteśmy zabiegani, dużo pracujemy i ciągle gdzieś gonimy. Nasze mamy również są nadal bardzo aktywne. Dlatego świetną alternatywą może okazać się wspólny wyjazd.

W podróży

Będzie to nie tylko świetny sposób na relaks i odpoczynek, ale przede wszystkim okazja do spędzenia wspólnie kilku dni. Pomyślmy i szczerze przyznajmy się przed samymi sobą, ile czasu poświęcamy naszym najbliższym... Czy nie za mało?

Co prawda pogoda w maju powinna być ładna, ale wiemy, że różnie to bywa w polskim klimacie. Dlatego może warto zapoznać się z ofertą wycieczek zagranicznych. Jest ich całe mnóstwo, na pewno znajdziemy coś, co zadowoli nasze mamy, a przy okazji i nas samych. Wspaniała słoneczna pogoda, morze, plaża... to coś, o czym każdy marzy przez cały rok. Nic więcej do szczęścia nam wtedy nie potrzeba.

Co na drogę?

Skoro wycieczka wybrana i kierunek drogi znamy, warto pomyśleć o tym, co zabierzemy ze sobą. Gorące klimaty przecież zobowiązują.

Nie da się ukryć, że kobiety mają tendencję do zabierania zwykle dość dużej, żeby nie powiedzieć za dużej ilości bagaży. Dlatego niezbędna będzie pojemna, praktyczna i wygodna walizka czy torba, najlepiej na kółkach. Niemniej jednak warto pamiętać też o bagażu podręcznym, gdzie można spakować to, co przyda nam się podczas samej podróży.

Nie obejdziemy się również bez zwiewnych, letnich ubrań. Obecnie na rynku jest wiele firm, które w swoich ofertach kolekcji letnich mają wiele bardzo ciekawych i różnorodnych propozycji.

Znajdziemy tam oryginalne ubrania, ale też te bardziej klasyczne stroje, jakie na pewno wpadną w oko naszym mamom. Nie brakuje też licznych akcesoriów, biżuterii, kapeluszy, szalów czy apaszek, czyli tego, czego nigdy za wiele!

 

Zuzanna Mierzejewska

 

 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dzień Matki | podróże | walizka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy