Reklama

Reklama

Emocjonalny wpis Beaty Kozidrak. Gwiazda zostanie babcią

Beata Kozidrak z niecierpliwością wyczekuje 2022 r. Wszystko wskazuje na to, że jej życie rodzinne będzie w Nowym Roku niezwykle szczęśliwe. Córka gwiazdy spodziewa się dziecka!

Agata Pietras w ciąży

Agata Pietras córka Beaty Kozidrak ogłosiła wczoraj na swoim profilu w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Zdjęcie pokazuje cień kobiety z wydatnym brzuchem. Córka gwiazdy opisała je słowami: "Nie ma takich słów, które mogą opisać, jak bardzo jestem szczęśliwa! Z niecierpliwością czekam na 2022 rok".

Emocjonalny wpis przyszłej babci

Beata Kozidrak zapewne wiedziała już wcześniej o ciąży córki, ale mimo to postanowiła skomentować jej zdjęcie. Piosenkarka napisała "Kocham Was bardzo ❤️", natomiast zespół Bajm poprzez swoje oficjalne, instagramowe konto stwierdził: "Ale wiadomość! Ekipa BAJMU powiększa się". Gratulacje złożyła także Katarzyna — siostra Agaty.

Reklama

Beata Kozidrak będzie babcią

Wieść o ciąży Agaty Pietras to szczęśliwa nowina dla całej rodziny. Rola babci nie jest jednak nowością dla polskiej piosenkarki, jej druga córka i starsza siostra Agaty — Katarzyna ma dwójkę dzieci. Beata Kozidrak w sylwestra nie będzie jednak opiekować się wnuczkami, bo spędzi ten wieczór na scenie wraz z widzami Polsatu. 

Kim jest Agata Pietras?

Agata Pietras nie poszła w ślady znanej mamy. Muzyka nigdy jej nie interesowała, choć przez pewien czas myślała o pójściu w ślady ojca i chciała zostać menadżerem gwiazd. Ostatecznie zwyciężyła miłość do mody. Początkowo Agata była stylistką Beaty Kozidrak, a obecnie z powodzeniem kreuje własną markę modową Modlishka kierowaną do silnych i niezależnych kobiet.

***

Zobacz także:

Beata Kozidrak w stylizacji za bajońską sumę

Sylwestrowa moc przebojów w Polsacie

Beata Kozidrak w wzruszającym wpisie dla swojej córki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje