Reklama

Kaczorowska zdradziła szczegóły umowy z Karoliną Pisarek. Jak rozliczyły się za choreografię do pierwszego tańca?

Karolina Pisarek i Robert Sala pobrali się 10 czerwca. Ślub i wesele były szeroko komentowane w mediach, a nowożeńcy chętnie dzielili się wszystkim szczegółami dotyczącymi imprezy. Do sieci wyciekły właśnie szczegółowe informacje dotyczące pierwszego tańca pary. Teraz głos zabrała tancerka, Agnieszka Kaczorowska, która przygotowała dla pary choreografię na ten szczególny moment. Jak rozliczyła się z koleżanką za swoje usługi?

Karolina Pisarek i Roger Salla - pierwszy taniec

Impreza weselna Karoliny Pisarek była wyreżyserowana w najdrobniejszych szczegółach. Dekoracje, stylizacje państwa młodych a nawet goście ubrani według określonego wcześniej dress code’u - wszystko to miało podkreślać doniosłość wydarzania. Nie dziwi więc fakt, że także pierwszy taniec państwa młodych został starannie opracowany. Tuż po upublicznieniu nagrań okazało się, że choreografia została ułożona do znanego z serialu "Euphoria" utworu "Forever" wykonywanego przez Labiryntha, a nowożeńców tańca uczyła Agnieszka Kaczorowska.

"Pierwszy taniec, to jedna z piękniejszych jak i bardziej stresujących sytuacji na weselu. Pamiętam, ze wraz z @rogeiro20 temat tańca był poruszany przynajmniej kilka razy w tygodniu. Kiedy ktoś pytał, co nas najbardziej stresuje- odpowiedzią był pierwszy taniec. Mimo to, bardzo chcieliśmy, aby ten element wesela został w tradycji. Końcowo mieliśmy z tego dużo zabawy i przetańczyliśmy go z uśmiechem u Was tez tak było? @agakaczor dziękujemy za naukę pięknej choreografii" - pisała na Instagramie kilka dni po ślubie podekscytowana Pisarek

Reklama

Karolina Pisarek i Roger Salla - pierwszy taniec. Kaczorowska broni choreografii

Jednak pląsy panny młodej wokół siedzącego na krześle Rogera Salli ze elementami boksu i powietrznych akrobacji nie wszystkim przypadły do gustu. Głos zabrała wtedy także twórczyni układu - Agnieszka Kaczorowska, która w wywiadzie dla serwisu Plotek, przekonywała: 

Agnieszka Kaczorowska ułożyła choreografię do pierwszego tańca na weselu Karoliny Pisarek - jak się rozliczały.

Teraz w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząbpost, Kaczorowska zdradziła, jak wyglądały przygotowania i nauka pierwszego tańca nowożeńców. Podkreślała, że czasu było niewiele, pan młody nie czuł się pewnie, bo nie bardzo potrafi tańczyć, a krytykowany przez internautów boks miał być nawiązaniem do pierwszego spotkania pary, która poznała się właśnie podczas zajęć bokserskich. Nie zdziwił jej też fakt, że sam taniec był szeroko komentowany w mediach.

Kaczorowska zapytana o sposób rozliczenia usługi odpowiedziała: "Karolina od razu zapytała jak się rozliczymy. Nazwijmy to po prostu barterem, nie wyobrażałam sobie wziąć za to normalnego wynagrodzenia. Nawet nie do końca wiedziałabym, jak mam to policzyć. Czy za godzinę, czy za przygotowanie choreografii. To był krótki czas. Zadanie musimy coś zrobić. Wiedziałam, że jak potrzeba dodatkowego treningu, to robimy dodatkowy trening, kompletnie nie miało dla mnie znaczenia, ile na to poświęcę pracy, dla mnie najważniejszy był efekt i to, żeby oni czuli się z tym dobrze".  Tancerka nie zdradziła jednak, co w barterze otrzymała w zamian.

A wy jak oceniacie pierwszy taniec Karoliny Pisarek i Rogera Salli?

Zobacz także:

Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!  

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy