Reklama

Reklama

Kolekcja ubrań Anety Kręglickiej? Była miss zapowiada nowy projekt

Jeśli miałabym projektować ubrania byłyby minimalistyczne, zarówno w kolorach, jak i formach, podkręcone jakimś fajnym detalem - przyznaje Aneta Kręglicka. Była miss zapowiada, że już niedługo ten minimalizm znajdzie odzwierciedlenie w projektach jej autorstwa.

"Lubię oglądać rzeczy, które są bardzo kolorowe, udziwnione w formach, konstrukcjach. Teraz panuje moda na eklektyzm, mieszanka różnych stylów, form. Uwielbiam patrzeć na ludzi, którzy potrafią to wszystko ze sobą łączyć i nosić. Natomiast ja nie do końca czuję się w takim stylu" - przyznaje Kręglicka.

Jedna z najlepiej ubranych Polek przekonuje, że najbliższy jej sercu jest minimalizm. "Wolę rzeczy proste, pięknie skrojone. Bawię się kolorami. Natomiast, ta moja moda, jeśli miałabym projektować ubrania, byłaby minimalistyczna, zarówno w kolorach, jak i formach. Podkręcona jakimś fajnym detalem" - zdradza była miss świata.
Zapytana, czy w przyszłości jest szansa na kolekcję sygnowaną jej nazwiskiem, przyznaje, że taka kolekcja pojawi się w niedalekiej przyszłości. "Jest szansa, właśnie taki projekt przygotowujemy. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Prace trwają i już niedługo będę mówić o nim głośniej" - zapowiada Kręglicka. (PAP Life)

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje