Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała rodzinną posiadłość! „Po prostu raj”

Małgorzata Rozenek-Majdan, korzystając z pięknej wrześniowej pogody, wybrała się na wycieczkę do domu rodzinnego. W podróży towarzyszyli celebrytce synowie. Gwiazda pokazała, jak wygląda prywatna stajnia jej rodziców. „Żałuje, że jeżdżę po świecie, zamiast tu być” – zaznaczyła.

Małgorzata Rozenek postanowiła spędzić weekend w rodzinnym domu. Gwiazda na wycieczkę zabrała  synów. Nie zapomniała  również o ukochanym psie - maleńkiej Francesce. Na miejscu gwiazda zachwycała się pięknymi widokami i otaczającą posiadłość roślinnością. Chwaliła także zaangażowanie  rodziców, którzy dzięki ciężkiej pracy stworzyli tak piękną przestrzeń.

Małgorzata Rozenek-Majdan relacjonuje weekendowy wyjazd

"Jak Wy się tutaj osadzaliście, to tu nie było tych drzew, prawda?"- pytała rodziców Małgorzata Rozenek-Majdan. "Wyobraźcie sobie, że tutaj były puste pola. Ogromną pasją moich rodziców jest ogrodnictwo" - zaznaczała  gwiazda, jednocześnie prezentując okazałe drzewa,  krzewy i kwiaty.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że kocha zwierzęta. Gwiazda jest właścicielką kilku psów, które zabiera ze sobą nawet w dalekie podróże. Będąc w domu rodzinnym, celebrytka pokazała, jak wygląda prywatna stajnia jej rodziców. Zdradziła, że wśród roślin i zwierząt czuje się naprawdę szczęśliwa i, że chciałaby częściej odwiedzać rodzinne strony.

Małgorzata Rozenek-Majdan zrelacjonowała rodzinne grzybobranie. Pokazała również, jak mały Henio bawi się pod opieką dziadków. Gwiazdę z rodzicami łączy bardzo silna więź. "Perfekcyjna pani domu" w rozmowach często wspomina, że ich wsparcie jest nieocenione. 

Kim są rodzice Małgorzaty Rozenek-Majdan?

W rozmowie z Magdą Mołek Małgorzata Rozenek-Majdan zaznaczyła, że jej mama jest niezwykle wymagającą osobą. "Moja mama jest moim najsurowszym krytykiem i jest taką osobą, która wszystko bardzo przeżywa" - zaznaczyła. Relacja, która łączy kobiety jest głęboka i szczera. Zofia Kostrzewska wspiera córkę i jest dla niej oparciem.

Stanisław Kostrzewski, ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan jest polskim ekonomistą, byłym skarbnikiem Prawa i Sprawiedliwości i głównym doradcą gospodarczym prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

***

Przeczytaj również:


Kirsten Dunst ujawniła, że urodziła syna. Cztery miesiące temu!

Julia Wieniawa zdała prawo jazdy! "Z drogi śledzie!"

Dziewczyny z Jersey, czyli historia wdów 9/11

Zobacz również:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje