Reklama

Obserwuj, licytuj, kupuj: Wspieraj WOŚP!

W niedzielę 13 stycznia odbędzie się 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby pomóc dzieciom i osobom starszym (w tym roku Orkiestra po raz pierwszy zagra także dla seniorów) można wrzucić kilka złotych do puszki, można także kupić upatrzone przedmioty na specjalnych aukcjach internetowych. Co można na nich znaleźć oprócz fotografii z autografami gwiazd?

Po pierwsze: Siebie samego

Grzegorz, student politologii z Poznania, zdecydował się wystawić na aukcję kolację, którą "przyrządzi sam" lub na którą zaprosi zwyciężczynię (bądź zwycięzcę) aukcji - wszystko zależy od "miejsca przygotowania oraz osprzętu kuchennego". Chętnie (bądź chętni) mogą liczyć na ciekawą rozmowę - Grzesiek interesuje się fotografią, lubi też podróżować.
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Jeżeli wolicie spotkanie z kobietami, na aukcjach dedykowanych WOŚP można również znaleźć oferty przygotowane przez Martę i Karolinę, które oferują nie tylko zjedzenie wspólnej kolacji, ale także spacer i kino. Dziewczyny oferują spotkania w doborowym towarzystwie w terminie dogodnym dla zwycięzcy i "gwarantują mile spędzony czas".
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Reklama

Po drugie: Swój czas

Panie, które przygotowały naszyjnik o wdzięcznej nazwie "Tęczak", poświęciły go dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bardzo wiele. Jedna z nich, Ewelina Rząd, wpadła na pomysł wykonania olbrzymiego naszyjnika wykonanego z wielu drobnych elementów.

Kilka tygodni ogłosiła, że: "jak pewnie zauważyłyście, rozpoczęła się akcja "Biżuteryjki dla WOŚP". (...) Wpadłam na pomysł, że my też możemy przyłączyć się do akcji. Jak ja to widzę... każda z dziewczyn wykonuje jakiś niewielki element z sutaszu (wszystko do uzgodnienia) i przysyła go do mnie. Ja siedzę nad tym i dumam:)))... i łączę te wszystkie elementy w wypasiony naszyjnik". Rzeczony naszyjnik jest naprawdę "wypasiony" - składa się z kilkudziesięciu ozdobnych korali misternie oplecionych drobniejszymi koralikami i jedwabnymi sznurkami. Jeżeli któraś z was marzy o naprawdę oryginalnej i niebanalnej biżuterii - pora zacząć licytować "Tęczaka"!
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Na podobny pomysł wpadły także "zaprzyjaźnione i połączone wspólną pasją biżu-twórczynie", które również przygotowały oryginalną biżuterię - bransoletkę z charmsami, oczywiście wykonaną ręcznie. Wykonane z brązu, miedzi i srebra charmsy mają oczywiście kształt... serduszek - na jednym znajduje się napis "WOŚP", który będzie już zawsze przypominał nabywczyni, że pieniądze wydane na bransoletkę zostały przeznaczone na szczytny cel.
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Po trzecie: Samodzielny projekt

Omenaa Mensah, modelka, dziennikarka i jedna z najbardziej lubianych polskich "pogodynek", przeznaczyła na aukcję Ammadora, czyli... samodzielnie zaprojektowany fotel. Jaki? Niezwykły! "Omenaa stworzyła go dla swojej córki z okazji sesji zdjęciowej do reklamy. Duży, komfortowy fotel,  obity skórą i tkaniną w pastelowych kolorach, idealnie nadaje się na minisofę do pokoju dziecięcego - wygodnie zmieści się na nim nawet dwoje dzieci. Lustro spełnia nie tylko funkcję praktyczną, ale także nadaje fotelowi wyjątkowy, baśniowy charakter" - takiemu opisowi, który pochodzi ze strony aukcji, nie sposób się oprzeć. Jeżeli więc masz w domu kilkulatka dowolnej płci - licytuj!
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Po czwarte: Ulubione kreacje

Przekazywanie na aukcję ubrań z szaf gwiazd stało się już tradycją. W tym roku wierne corocznemu zwyczajowi pozostały m.in. aktorka Weronika Rosati i dziennikarka Ewa Drzyzga. Pierwsza postanowiła podarować Orkiestrze sztuczne futro (Weronika jest zagorzałą obrończynią praw zwierząt), druga - suknię balową, która została "zakupiona podczas wyjazdu ekipy "Rozmów w toku" do Kambodży. Zaprojektowana i uszyta przez dziewczynki, które zostały uratowane z piekła domów publicznych przez pracowników Somaly Mam Foundation". Różowa, bardzo bogato zdobiona suknia, będzie z całą pewnością jedną z najbardziej efektownych kreacji podczas letnich imprez. Jeżeli jednak wolicie coś cieplejszego - licytujcie futro Weroniki!
Kliknij, aby przejść do aukcji!

Po piąte: Spotkanie z idolem

Jarosław Kuźniar jest z całą pewnością jednym z najbardziej błyskotliwych, perfekcyjnie przygotowanych i... przystojnych prowadzących stacji TVN. Być może dlatego na aukcję trafiła wizyta w porannym programie "Wstajesz i wiesz", prowadzonym właśnie przez Kuźniara. Podczas spotkania będzie można zobaczyć powstawianie programu telewizyjnego "od kulis" i porozmawiać nie tylko z prowadzącym, ale także z innymi osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie programu.
Kliknij, aby przejść do aukcji!

To nie są wszystkie aukcje. Inne możesz znaleźć pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl

INTERIA.PL jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli chcesz dołączyć do akcji, wejdź na stronę pomagam.interia.plInteria.pl i WOŚP
Dowiedz się więcej na temat: WOŚP | aukcja | pomoc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy