Reklama

Reklama

Po ślubie wszystko się zmieniło

Pierwszy mąż zostawił mnie dla innej. Bardzo się bałam nowego związku, ale przecież kobieta nie może być sama. Dlatego byłam taka szczęśliwa, gdy poznałam Krzysztofa.

Zabiegał o mnie, obsypywał komplementami. Widziałam, że mu na mnie zależy. Nie wahałam się więc, gdy poprosił mnie o rękę. Niestety, po ślubie wszystko się zmieniło. Nie tylko Krzysiek, ale i nasze życie.

Przedtem tyle się w nim działo. Krzysiek ciągle się starał sprawić mi jakąś niespodziankę, gdzieś mnie zabrać. Nawet jeśli były to drobiazgi, to jakie miłe! A teraz? Mąż wraca z pracy i siada przed telewizorem. Mam wrażenie, że przestało mu na mnie zależeć. Ale dlaczego? Co takiego się stało, że w nasze małżeństwo wdała się rutyna? Chyba na to jeszcze za wcześnie! Jesteśmy dopiero rok po ślubie. Boję się poruszyć z mężem ten temat. Czy powinnam?

Reklama

Iwona, 45 lat

Co robić w takiej sytuacji? Masz takie doświadczenia i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami "Chwili dla Ciebie"? Skomentuj. Cały artykuł z waszymi komentarzami ukaże się w magazynie i na stronie: www.kobieta.interia.pl/sprawy-rodzinne

Chwila dla Ciebie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje