Po ślubie wszystko się zmieniło

Pierwszy mąż zostawił mnie dla innej. Bardzo się bałam nowego związku, ale przecież kobieta nie może być sama. Dlatego byłam taka szczęśliwa, gdy poznałam Krzysztofa.

Zabiegał o mnie, obsypywał komplementami. Widziałam, że mu na mnie zależy. Nie wahałam się więc, gdy poprosił mnie o rękę. Niestety, po ślubie wszystko się zmieniło. Nie tylko Krzysiek, ale i nasze życie.

Reklama

Przedtem tyle się w nim działo. Krzysiek ciągle się starał sprawić mi jakąś niespodziankę, gdzieś mnie zabrać. Nawet jeśli były to drobiazgi, to jakie miłe! A teraz? Mąż wraca z pracy i siada przed telewizorem. Mam wrażenie, że przestało mu na mnie zależeć. Ale dlaczego? Co takiego się stało, że w nasze małżeństwo wdała się rutyna? Chyba na to jeszcze za wcześnie! Jesteśmy dopiero rok po ślubie. Boję się poruszyć z mężem ten temat. Czy powinnam?

Iwona, 45 lat

Co robić w takiej sytuacji? Masz takie doświadczenia i chcesz się nimi podzielić z czytelnikami "Chwili dla Ciebie"? Skomentuj. Cały artykuł z waszymi komentarzami ukaże się w magazynie i na stronie: www.kobieta.interia.pl/sprawy-rodzinne

Chwila dla Ciebie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje