Reklama

Sylwia Bomba w wystrzałowej kreacji w "Tańcu z gwiazdami"!

Sylwia Bomba, znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", weźmie udział w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami". Przygotowania do programu ujawnia czasem w swoich mediach społecznościowych. Tym razem jednak Sylwia Bomba zaprezentowała się w swoim pierwszym tanecznym stroju! Jak wam się podoba?

Sylwia Bomba to jedna z bohaterek popularnego formatu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Morozowską-Kozłowską już od kilku lat w zabawny sposób komentuje telewizyjne programy i seriale. Duet przyjaciółek pokochały tysiące Polek i Polaków.

Sylwia Bomba - "Taniec z gwiazdami"

O starcie Sylwii Bomby w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" poinformowano 19 czerwca na instagramowym profilu programu. "Sylwia Bomba to popularna influencerka, która podbiła serca Polaków jako komentatorka w programie "Gogglebox". Zawodowo zajmuje się fotografią oraz modą. Witamy w naszej tanecznej rodzinie i życzymy wielu sukcesów na parkiecie w poniedziałki!" - czytamy.

Reklama

Sama Sylwia Bomba zaczęła też potwierdzać informację w swoich mediach społecznościowych i wywiadach. Pytana przez "Plejadę", zdradziła, czy w związku z jej przygodą z "Tańcem z gwiazdami" Sylwia Bomba weźmie udział w nowym sezonie "Goggleboxa":

Fani jednej z najpopularniejszych komentatorek w programie "Gogglebox" mogą więc odetchnąć z ulgą!

Sylwia Bomba - tak wygląda dziś! Pierwsza kreacja z "Tańca z gwiazdami"

Sylwia Bomba pochwaliła się także owocami sesji dla programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Zdjęcia i wideo w oszałamiającej kreacji opublikowała na swoim Instagramie:

Sylwia Bomba wyznała także, że strój "odsłania jej wszystkie kompleksy":

Mimo to, bohaterka "Goggleboxa" promienieje! Czy to lata doświadczenia przed kamerą w programie TTV, czy po prostu wrodzona charyzma pozwalają jej na taką swobodę?

Niedługo przed ogłoszeniem informacji o udziale w programie, Sylwia Bomba ujawniła, że rozstała się ze swoim partnerem, Jackiem, z którym ma córeczkę, Antosię. Wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie:

Jak podkreśliła Sylwia Bomba w wywiadzie dla Pomponika, udział w "Tańcu z gwiazdami" to nowy rozdział w jej życiu i nie zamierza budować swojej obecności w programie na historii związanej z rozstaniem i na byciu samotną matką. 

Kim jest Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba jest znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Zawodowo zajmuje się jednak fotografią, skończyła Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Aktywnie prowadzi także swojego Instagrama, jest influencerką.

Jak myślicie, do którego odcinka dotrze Sylwia Bomba w "Tańcu z gwiazdami"?

Przeczytaj też:

Sylwia Bomba pierwszy raz o rozstaniu!

Sylwia Bomba zdradziła, jak długo będzie pracować

Sylwia Bomba złożyła ważną deklarację przed startem "Tańca z Gwiazdami"!

* * *

Zobacz wideo:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Taniec z gwiazdami
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy