Reklama

Reklama

Sylwia Bomba pierwszy raz o rozstaniu!

Sylwia Bomba niedawno zaskoczyła fanów informacją, że rozstała się z partnerem, ojcem swojej córeczki. Tego chyba nikt się nie spodziewał, a sama gwiazda nie chciała komentować sytuacji, aż do teraz.

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

 Sylwia Bomba, to gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który pokochały tysiące Polaków. Sylwia zdobyła sympatię widzów swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie. 

Z ekranu telewizora zaraża optymizmem, ale okazuje się, że teraz gwiazda przechodzi bardzo trudne chwile w swoim życiu prywatnym i optymistyczne spojrzenie na świat może być teraz nieco trudniej. 

Niedawno, ku zaskoczeniu fanów i mediów, Sylwia Bomba poinformowała, że rozstała się z partnerem. W grudniu 2018 roku parze urodziła się córeczka Antosia i oboje zwariowali na jej punkcie. 

Sylwia Bomba komentuje rozstanie z Jackiem

Gwiazda często chwaliła się w mediach rodzinnymi zdjęciami i widać było, że w trójkę są niezwykle szczęśliwi. Dlatego informacja o rozstaniu była zaskoczeniem dla wielu osób. 

Sylwia opublikowała w sieci krótkie oświadczenie na ten temat i następnie zamilkła. 

Reklama

Dopiero teraz przerwała milczenie w rozmowie z "Party" i skomentowała sytuację, wyjaśniając dlaczego podjęła taką decyzję. 

W rozmowie podkreśliła jednak, że były partner jest idealnym ojcem i przez rozstanie jego kontakty z córką nie ucierpią. Sama Sylwia patrzy też z optymizmem w przyszłość i szykuje się do udziału w nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". 

Nie ukrywa także, że liczy na ozdrowieńczą moc tańca, który pomoże jej przetrwać trudne chwile.

***
Zobacz również: 

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem! "Nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie"

Sylwia Bomba zdradziła, jak długo będzie pracować 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba | Gogglebox przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje