Reklama

Reklama

Tańcząc życiowe piruety

Piękna kobieta, jedna z najlepszych polskich prezenterek, wzór dla kobiet w kwiecie wieku. Agata Młynarska, laureatka tegorocznego Wiktora, w kategorii Osobowość, o życiowej równowadze i kobiecości

EksMagazyn: Chciałbym rozpocząć naszą rozmowę od standardowego pytania, które zwykle to pani zadaje gościom programu  "Świat się kręci". Wokół czego kręci się pani świat?

- Agata Młynarska: Mój świat kręci się wokół świata, który się kręci (śmiech). Ale od kilku miesięcy faktycznie mocno kręci się wokół programu "Świat się kręci", bo to duża część mojego życia zawodowego. Jeśli chodzi o życie zawodowe, to również wokół portalu onaonaona.com oraz magazynu "Skarb". Jest też mnóstwo innych rzeczy, prywatnych, takich jak: rodzina, miłość, odpoczynek...

Reklama

Jak znajduje pani czas na te wszystkie rzeczy?

- Wystarczy dobra organizacja i planowanie. Jeśli się trzymasz planu to wszystko da się pogodzić.

Jest też czas na dbanie o siebie? Wygląda pani rewelacyjnie, z roku na rok coraz młodziej.

- Dziękuję bardzo, ale zobaczymy, co to będzie za 20 lat (śmiech). Ja jestem sama ciekawa, co zobaczę wtedy w lustrze. Ale szczerze, to ja nic takiego specjalnego nie robię. Po prostu dbam o siebie.

W jaki sposób?

- Mądrze się odżywiam, nie palę papierosów, nie piję alkoholu w dużych ilościach, a ostatnio prawie w ogóle go nie piję. To ma kolosalne znaczenie. Uprawiam sport - chodzę na basen. Spaceruję, śpię minimum 8 godzin. To wszystko!

Prowadzenie takiego programu jak "Świat się kręci", to duże wyzwanie?

- Przede wszystkim, prowadząc ten program, czuję dużą radość. Byłeś dzisiaj na nagraniu, więc miałeś okazję to wszystko, co tu się dzieje, zobaczyć od kuchni. Mam wspaniały zespół, który w ten program wkłada swoje serce. Dajemy z siebie maksimum, solidnie się przygotowujemy do każdego wydania. Jak jestem dobrze przygotowana, to mogę wszystko, nawet tańczyć piruety na lodzie. (śmiech).

Program na żywo prowadzi się pod presją czasu, zawsze może się coś przesunąć, rozmowa przedłużyć itd. To jest dla pani stresujące?

- Zawsze istnieje takie ryzyko, że mogę się z czymś nie zmieścić w czasie, ale pracuję od wielu lat w tym zawodzie, ciągle dążę do doskonałości. Takie sytuacje mnie już nie stresują.

Na koniec naszej krótkiej rozmowy pytanie bardzo "eksmagazynowe". Jakie cechy, według pani, powinien mieć idealny mężczyzna?

- Inteligencja, poczucie humoru i duża tolerancja na mnie (śmiech).

Rozmawiał: Łukasz Kędzior

Tekst pochodzi z EksMagazynu.

Tekst pochodzi z EksMagazynu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy