Reklama

Zofia Zborowska świętuje urodziny teściowej. „Wyglądacie jak siostry”

Zofia Zborowska razem z mamą, Marią Winiarską oraz teściową wypoczywa w Sopocie. We wpisie, który aktorka opublikowała na Instagramie, zdradziła, że wycieczka została zorganizowana z okazji urodzin mamy jej męża.

Zofia Zborowska odpoczywa w Sopocie

Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie odpowiada na pytania fanów i dzieli się z nimi zarówno życiem prywatnym,  jak i zawodowym. Aktorka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym pozuje wraz z mamą, Marią Winiarską oraz teściową, Hanną. Relacja z rodzinnego wyjazdu do Sopotu wzbudziła duże zainteresowanie fanów.

Aktorka postanowiła wybrać się do nadmorskiej miejscowości, by uczcić urodziny teściowej. Zborowska często podkreśla, że z mamą męża łączy ją ciepła i serdeczna relacja. Babcie małej Nadziei bardzo się lubią i chętnie spędzają wspólnie czas. Maria Winiarska i mama Andrzeja Wrony niedawno wróciły z Paryża. Kobiety, będąc we Francji, zwiedzały tamtejsze zabytki i atrakcje oraz kosztowały lokalnej kuchni.

Reklama

Zofia Zborowska na wspólnym zdjęciu z mamą i teściową

Ze zdjęcia opublikowanego przez Zofię Zborowską możemy wnioskować, że w Sopocie babcie Nadziei bawią się równie dobrze. Podczas wspólnego  wyjazdy panie świętują urodziny mamy Andrzeja Wrony. 

"Urodzinowy weekend Teściówki aka Babci Hani w Sopocie czas start" - oznajmiła we wpisie Zborowska.

Fani zwrócili uwagę, że mama i teściowa Zofii Zborowskiej wyglądają niezwykle młodo. "Wyglądacie jak trzy siostry, a nie dwa pokolenia" - zauważyła jedna z obserwatorek. Komentarz szybko zyskał uznanie innych użytkowników aplikacji.

Fani Zborowskiej pod postem składali również urodzinowe życzenia mamie Andrzeja Wrony. Obserwatorzy zaznaczali, że tak zaangażowane i pomocne babcie to skarb. "Czuję, że to będzie impreza roku! Stówka dla Babci Hani!" - napisała pod postem Agata Rubik. Nieco bardziej powściągliwy komentarz zamieścił Piotr Rubik. "Hania, wszystkiego najlepszego!" - napisał muzyk. 

***

Przeczytaj również:


Kirsten Dunst ujawniła, że urodziła syna. Cztery miesiące temu!

Julia Wieniawa zdała prawo jazdy! "Z drogi śledzie!"

Dziewczyny z Jersey, czyli historia wdów 9/11

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Maria Winiarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy