Reklama

Reklama

Ceremonia otwarcia EURO 2020: Kiedy i gdzie oglądać?

Ceremonia otwarcia EURO 2020 zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, że odbędzie się we Włoszech, poza stadionem, w Koloseum, by ograniczyć liczbę uczestników i zminimalizować ryzyko zakażenia Covid-19. Kiedy i gdzie oglądać EURO 2020?

Na jedną z najważniejszych imprez sportowych świata czekaliśmy wyjątkowo długo - miała się odbyć jeszcze w roku 2020, ale Covid-19 zmusił organizatorów do zmiany terminu. Tegoroczne EURO odbędzie się w jedenastu europejskich miastach, zawalczy w nim również reprezentacja Polski. 

EURO 2020: Kiedy i gdzie zagrają Polacy?

EURO 2020 (2021)  odbędzie się w jedenastu europejskich miastach, m.in. w Rzymie, Baku, Amsterdamie, Londynie czy Monachium. Wiemy już, że Polska reprezentacja rozegra swoje spotkania w Sewilli i Sankt Petersburgu. 14 czerwca Polacy zmierzą się ze Słowacją, pięć dni później z Hiszpanią, a 23 czerwca ze Szwecją. Spotkania w grupie E bez wątpienia budzić więc będą spore emocje!

Reklama

Ceremonia otwarcia EURO 2020: Gdzie i kiedy oglądać?

Ceremonia otwarcia odbędzie się poza stadionem, w rzymskim Koloseum i rozpocznie się godzinę przed meczem otwarcia. Na scenie pojawi się kilku międzynarodowych artystów, m.in. autor hymnu EURO 2020, Martin Garrix. 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020 rozpoczną się w najbliższy piątek, 11 czerwca. Ceremonię otwarcia zapowiedziano na godzinę 20.20, a inauguracyjne spotkanie rozpocznie się o 21.00. W pierwszym meczu EURO 2020 zmierzą się reprezentacje Turcji i Włoch. Polacy, pod wodzą Paulo Sousy, swój pierwszy mecz rozegrają trzy dni później.

Mecze transmitować będzie TVP.

Każdego dnia w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl kibice będą mogli zobaczyć dwa magazyny poświęcone Euro 2020. W Cafe Euro gościć będą eksperci, dziennikarze oraz byli piłkarze i trenerzy.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Euro 2021 | Euro 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje