Reklama

Reklama

Idealne Halloween party

Chcesz zrobić idealne Halloweenowe przyjęcie? Przyda Ci się piła szablasta! Spokojnie, nie musisz straszyć nią gości. Elektronarzędzia do prac domowych i ogrodowych mają wiele zastosowań w kuchni! Piła pomoże Ci przeciąć dynię i zrobić z niej idealną lodówkę na napoje albo dekoracyjną wazę na poncz! Wiertarko-wkrętarka z otwornicą natomiast to narzędzie idealne do drążenia w dyni otworów i robienia lampionów.

Przygotuj:

  • dynię
  • miskę
  • lód w kostkach lub kruszony
  • piłę szablastą Bosch PSA 700
  • akumulatorową wiertarko-wkrętarkę Bosch PSR 10,8 LI-2 z otwornicą o średnicy 6 cm

Do dzieła!

1. Piłą szablastą, np. PSA 700 E marki Bosch, przetnij dynię na pół. Praca zostanie wykonana dużo sprawniej, a dynia przycięta równiej niż zwykłym nożem. Następnie usuń ze środka pestki i miąższ.

2. W górnej połówce dyni wywierć otwory na butelki. Idealnie nada się do tego akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Bosch PSR 10,8 LI-2 z otwornicą. Tego samego narzędzia możesz użyć robiąc lampiony z dyni - dzięki otwornicy wydrążysz idealne "oczy" Twojego dyniowego lampionu.

3. Jeśli chcesz zrobić chłodziarkę do napojów, do dolnej części dyni włóż miskę z lodem. Górną część z otworami połóż na wierzchu, a następnie w otworach umieść butelki z napojami.

Reklama

4. Zamiast lodu możesz w dynię wstawić po prostu naczynie na przykład z pączem czy sangrią - dynia posłuży jako efektowna halloweenowa waza!

Życzymy "strasznie" udanej zabawy!

Spodobał Ci się ten pomysł? Więcej inspiracji znajdziesz na www.wkreceniwdom.com.pl

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy