Reklama

Jak dokładnie umyć gąbeczkę do makijażu? Jest na to prosty sposób!

Wiele kobiet wie, jak trudnym zadaniem jest domycie gąbki do makijażu. Z pomocą przychodzi pewna TikTokerka, która pokazała, w jaki sposób usuwa resztki podkładu. Ten sposób stał się hitem TikToka w mgnieniu oka!

Jak myć gąbeczkę do makijażu?

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wykonywania makijażu bez gąbeczki. Zdają sobie jednak sprawę z tego, że ciężko jest domyć resztki podkładu przed kolejnym użyciem.

Po gąbeczkę do makijażu coraz chętniej sięgają kobiety, którym zależy na dokładnym rozprowadzeniu podkładu na twarzy. Taka gąbeczka wymaga zmoczenia przed aplikacją kosmetyku, a do tego powinna być dokładnie wyczyszczona.

Prosty sposób na domycie gąbeczki do makijażu pokazała pewna TikTokerka. Ten trik od razu spodobał się internautom. Kobieta pokazała, że na początku wkłada brudne gąbeczki do miski, polewa żelem do prania, a później polewa wodą. 

Reklama

Kolejnym krokiem jest włożenie miski do mikrofali na mniej więcej dwie minuty. Następnie wystarczy dokładnie wypłukać pod wodą. 

Istnieją jeszcze inne sposoby na dokładne wyczyszczenie gąbeczek do makijażu. Można do tego użyć mydła lub szamponu. Wystarczy zwilżyć gąbkę i delikatnymi ruchami usuwać zanieczyszczenia. 

Czytaj więcej:


Jak wyregulować brwi? To łatwiejsze niż myślisz, wystarczy prosty trik

Jesienne paznokcie: Modne wzory i kolory w 2021

Właściwości oleju z czarnuszki. Jak działa na włosy?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy