Reklama

Reklama

Jak samodzielnie zrobić płyn do naczyń?

Chemia kupowana w sklepach to niestety wylęgarnia szkodliwych dla organizmu człowieka substancji. Czy jest jakaś alternatywa dla takich środków czystości?

Na szczęście możemy w prosty sposób przygotować na własną rękę większość środków chemicznych do sprzątania domu. Okazuje się, że samodzielnie zmieszany płyn do naczyń jest nie tylko bardziej przyjazny zdrowiu, ale też o wiele wydajniejszy.

Czego potrzebujemy, by zrobić płyn do naczyń? Wystarczą płatki mydlane, woda, soda oczyszczona i olejek aromatyczny dla przyjemnego zapachu. Przeciętna polska rodzina myje około 18 tysięcy sztućców lub 6 tysięcy rocznie szklanek. Domowej roboty płyn to przede wszystkim duża oszczędność.

Reklama

Co jeszcze możemy dodać do mieszanki płynu, by podkręcić jego skuteczność? Zobacz wideo!

***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje