Reklama

Jak sprytnie uporządkować ubrania w szafie?

Przed tobą szafa pełna ubrań, a ty nie wiesz, co na siebie założyć. Brzmi znajomo? Okazuje się, że wystarczy sprytnie uporządkować jej zawartość, by problem zniknął. Jak to zrobić?

W "Dzień Dobry TVN" swoimi sposobami na porządek w szafie podzieliła się decluterka Maria Ernst-Zduniak, która na co dzień zajmuje się odgracaniem przestrzeni i jest specjalistką od generalnych porządków.

Kompletowanie zestawów ubraniowych jest łatwiejsze, gdy wszystkie elementy garderoby mają swoje miejsce. Wieszaki, pudełka, organizery i pojemniki to przedmioty, które pomogą ci zaprowadzić i utrzymać porządek w szafie.

Od czego powinnyśmy zacząć? - Od wyjęcia wszystkiego na zewnątrz i podzielenia tych rzeczy na kategorie, czyli na czapki, pościel, ubrania, buty - powiedziała Maria Ernst-Zduniak. - Dopiero potem powinniśmy wybierać i selekcjonować, co zostawiamy, a co nie.

Część ubrań, w których już nie chodzimy możemy odłożyć. Nie wyrzucajmy ich jednak, ponieważ komuś mogą się jeszcze przydać.

Reklama

Podczas ponownego układania rzeczy w szafie, warto zadbać o to, by na wysokości oczu znalazły się rzeczy, w których chodzimy najczęściej. Decluterka zachęca, by spodnie i spódnice umieszczać na wieszakach kilkupoziomowych, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo miejsca. Również koszule i żakiety potrzebują wieszaków.  

Swoją szafą pochwaliła się prowadząca "Dzień Dobry TVN" - Kinga Rusin. Dziennikarka przyznała, że jest dumna z porządku, jaki w niej panuje, a na dowód pokazała zdjęcie. Zobaczysz je w poniższym materiale.

x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Szafa | ubrania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy