Reklama

Reklama

Lecisz na wakacje - pakuj tylko niektóre kosmetyki

Udając się na wakacje należy pamiętać o tym, że na pokład samolotu można wnieść pojemniki z kosmetykami nieprzekraczające 100 mln pojemności. Służby lotnicze szacują, że wartość skonfiskowanych kosmetyki tylko w ciągu tygodnia może sięgnąć 11,5 mln funtów.

Przelanie niezbędnych kosmetyków do 100 ml pojemniczków to najlepszy sposób, aby uniknąć konfiskaty produktów upiększających niezbędnych podczas podróży. Jednak jak szacują specjaliści zaledwie w ciągu tygodnia ponad dwa miliony kobiet zapomni o tej zasadzie i będzie próbowało wnieść na pokład samolotu kosmetyczki, które nie spełniają lotniskowych wymogów.

Taka nieuwaga powoduje, że zaledwie w ciągu tygodnia na lotniskach konfiskowane są produkty upiększające, których wartość przekracza 11,5 mln funtów. Z badania przeprowadzonego na 750 kobietach wynika, że 73 proc. z nich ignoruje lub zapomina o lotniskowych zasadach i często ich kosmetyczki trzymane w bagażu podręcznym znacznie przekraczają wszelkie normy. Jedna na cztery pytane kobiety podczas odprawy musiała oddać przynajmniej dwa produkty kosmetyczne.

Reklama

Swoje roztargnienie panie tłumaczą tym, że mają za mało czasu na przelewanie kosmetyków do odpowiednich pojemniczków, albo zapominają o tym, jakie kosmetyki zapakowały do kosmetyczki i dopiero na miejscu okazuje się, że części z nich nie mogą wnieść na pokład samolotu.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: wakacje | urlop | kosmetyki | dobre kosmetyki | tanie kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy