Marzniesz? Ta kołdra grzeje od razu

100 sekund tylko tyle potrzeba, aby poczuć ciepło przyjemnie rozchodzące się po całym ciele pod najnowocześniejszą kołdrą Szybko Ciepło marki Wendre. Innowacyjne rozwiązania sprawią, że ciepło w łóżku pojawi się do trzech razy szybciej niż pod standardową kołdrą. To pierwsze takie rozwiązanie dostępne na polskim rynku.

Kołdra Szybko Ciepło
Kołdra Szybko Ciepłomateriały prasowe

Jak działa kołdra Szybko Ciepło?

Kołdra Wendre Szybko Ciepło tuż po wejściu pod nią niweluje efekt "brrr" czyli poczucie zimna i dreszcze. Niezależnie od temperatury panującej w sypialni kołdra oraz powietrze pod nią ogrzewają się natychmiast. Kołdra Szybko Ciepło przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć komfortowe i zdrowe środowisko snu.

Innowacyjne włókna THERMO MD, którymi wypełniono kołdry, zawierają naturalne minerały przekształcające ciepło ciała w energię podczerwieni. Odbijają ją błyskawicznie z powrotem do organizmu. Ta zaawansowana technologia wpływa na komfort snu. Odbita energia podczerwieni korzystnie oddziałuje na krwioobieg i pomaga w sprawniejszej regeneracji organizmu. Funkcjonalne włókna wypełnione naturalnymi minerałami przetwarzając energię oddawaną przez organizm dają poczucie głębokiego relaksującego ciepła.

Skuteczność działania innowacyjnego wypełnienia potwierdza certyfikat Niezależnego Instytutu Centexbel (Belgia) sporządzony w dwóch protokołach testowych: test termograficzny, obrazujący efekt termiczny przy kontakcie ze skórą oraz ciepło uzyskane przez odbicie fal podczerwonych. Certyfikat potwierdza, że kołdra Wendre Szybko Ciepło ogrzewa ciało do 30 proc. szybciej niż standardowe kołdry. Poszycie wykonano z przyjemnej w dotyku mikrofibry, a brzegi obszyto czerwoną lamówką.

Zanurz się w poduszce Szybko Sen

Dla poczucia maksymalnego komfortu podczas snu projektanci marki Wendre stworzyli nadzwyczajnie miękką i puszystą poduszkę Szybko Sen. Wyjątkową miękkość poduszki zawdzięczają innowacyjnemu wypełnieniu. Standardowe włókna HCS zastąpiono miękkim puchem poliestrowym, który sprawia, że jest ona wyjątkowo delikatna i sprężysta. Poduszki Szybko Sen to zupełnie nowa jakość snu. Poszycie poduszek wykonano z przyjemnej w dotyku miękkiej mikrofibry, pikowanej w nowoczesny wzór spójny z kołdrami Szybko Ciepło. Obie linie łączy również sposób wykończenia czerwoną lamówką, pościel można prać w domowej pralce automatycznej.

Kołdra Szybko Ciepło dostępna w dwóch rozmiarach:

155x200 sugerowana cena detaliczna: 100 zł

200x220 sugerowana cena detaliczna: 150 zł

Poduszka Szybko Sen dostępna w dwóch rozmiarach:

50x60 sugerowana cena detaliczna: 60 zł

70x80 sugerowana cena detaliczna: 80 zł

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas