Pięć urządzeń, które ułatwią ci codzienne życie. Trwa Brand Week

Materiał promocyjny

Życie warto sobie ułatwiać, a nowoczesne technologie bardzo mocno nam w tym pomagają. Roboty sprzątające i bezprzewodowe odkurzacze z jednej strony upraszczają sprzątanie, z drugiej – pozwalają na zaoszczędzenie czasu i przeznaczenie go na przyjemniejsze czynności. Więcej niż myślimy, potrafią też sprzęty do pielęgnacji włosów. Inwestując w nowoczesne technologie, w istocie inwestujemy więc w jakość naszego życia. Tym bardziej że właśnie pojawiła się okazja – od 10 do 17 lipca trwa Brand Week w sklepie Dreame!

Trwający w dniach 10-17 lipca Brand Week to szansa na zakup wielu urządzeń codziennego użytku w atrakcyjnych cenach
Trwający w dniach 10-17 lipca Brand Week to szansa na zakup wielu urządzeń codziennego użytku w atrakcyjnych cenachmateriały promocyjne

Po pierwsze: dwa roboty sprzątające

Zalety robotów sprzątających wyraźnie widoczne są na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim działają autonomicznie i są niezwykle proste w obsłudze, co przekłada się na oszczędność czasu i energii. Jeśli jednak przyjrzymy się uważniej, dostrzeżemy dużo więcej. Zacznijmy od robota sprzątającego Dreame L20 Ultra, ponieważ to model, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

W przypadku modelu L20 Ultra różnicę robią zaawansowana technologia MopExtend oraz efektywny system ssania Vormax. Pierwsze rozwiązanie w praktyce przekłada się na dokładniejsze sprzątanie wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. W jaki sposób? Otóż L20 Ultra automatycznie identyfikuje najbardziej problematyczne kąty i krawędzie, a następnie rozszerza zasięg padów mopujących. Efekt? Czystość w takich obszarach, jak choćby okolice listew przypodłogowych.

Produkty marki Dreame to nowoczesne technologie w służbie domu
Produkty marki Dreame to nowoczesne technologie w służbie domumateriały promocyjne

System Vormax to natomiast moc ssania na poziomie 7000 Pa, co oznacza skuteczne czyszczenie powierzchni z kurzu i włosów. Sekret tkwi w specjalnej gumowej szczotce, zapobiegającej zaplątywaniu się włosów, oraz w automatycznym unoszeniu padów mopujących podczas przemieszczania się.

Coś jeszcze? Systemy zaawansowanego czyszczenia CleanGenius (wykrywanie rodzaju i stopnia zanieczyszczenia i dostosowywanie do nich działania) oraz nawigacji Pathfinder (wybór optymalnej trasy sprzątania), a także możliwość wydawania poleceń z poziomu aplikacji Dreamehome.

Dreame L20 Ultra to sprzęt stworzony z myślą o maksymalnej efektywności i wygodzie użytkowania
Dreame L20 Ultra to sprzęt stworzony z myślą o maksymalnej efektywności i wygodzie użytkowania

Posprzątane? To moment, kiedy L20 Ultra samodzielnie powróci do swojej stacji. Warto dodać, że wszystkie wymienione wyżej technologie znajdziemy również w nieco tańszym modelu - Dreame L10s Pro Ultra.

Po drugie: dwa bezprzewodowe odkurzacze pionowe

Uciążliwy hałas, plączący się między stopami kabel, odkurzacz, zawsze jadący w inną stronę, niż byśmy chcieli... Jeśli dysponujemy zwykłym odkurzaczem, tak przeważnie wygląda odkurzanie.

Dreame R20 to model, który łączy w sobie wysoką moc ssania z łatwością obsługi
Dreame R20 to model, który łączy w sobie wysoką moc ssania z łatwością obsługi

Czy tak jednak być musi? Nie. O ile zdecydujemy się na zakup modelu bezprzewodowego, który pozwala na swobodne poruszanie się po całym mieszkaniu, bez konieczności przełączania wtyczki z gniazdka do gniazdka. A to dopiero pierwsza z wielu dobrych wiadomości.

Dreame Z10 Station eliminuje potrzebę ręcznego opróżniania pojemnika na kurz
Dreame Z10 Station eliminuje potrzebę ręcznego opróżniania pojemnika na kurz

Dreame Z10 Station oraz Dreame R20 to dwa modele, które można nabyć w ramach trwającego w dniach 10-17 lipca Brand Week. Pierwszy z nich zwraca uwagę automatycznym opróżnianiem pojemnika na kurz. Efekt? Brak bezpośredniego kontaktu z brudem i nieczystościami. Co więcej, Z10 Station został wyposażony w zaawansowany system filtracji, który skutecznie zatrzymuje alergeny i kurz, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie. Moc ssania na poziomie 20 000 Pa to z kolei wysoka wydajność pracy, a podświetlenie LED - łatwiejsze odkurzanie ciemnych zakamarków. A wszystko to bez głośnych dźwięków: cicha praca pozostaje jedną z najważniejszych cech Z10 Station.

Do czyszczenia różnego rodzaju podłóg świetnie nadaje się także kolejny model, czyli Dreame R20. Panele podłogowe, kafelki, dywany - nie ma znaczenia. Dopracowana konstrukcja w kształcie litery V sprosta każdemu wyzwaniu. To jednak nie tylko wysoka efektywność pracy (siła ssania automatycznie dostosowuje się do stopnia zanieczyszczenia powierzchni), ale też długotrwałe działanie dzięki wydajnemu akumulatorowi (pojemność 2900 mAh przekłada się na nawet 90 minut). Odkurzanie staje się ponadto mniej męczące dzięki lekkiej i ergonomicznej konstrukcji.

Po trzecie: suszarka do włosów

W codziennym życiu równie ważne jak utrzymanie porządku w domu, jest zadbanie o wygląd. A skoro wygląd, to włosy, ponieważ to właśnie fryzura wpływa na niego w równym stopniu, co trafnie dobrany ubiór czy dopracowany makijaż. Aby tak się stało, w naszej łazience nie może zabraknąć suszarki. Ale nie byle jakiej! Celujemy w nowoczesne technologie i zaawansowane funkcje - chcemy bowiem nie tylko tworzyć wymarzone stylizacje, ale równocześnie zadbać o zdrowie naszych włosów.

Dreame Glory wyposażona jest w różne ustawienia temperatury i prędkości pracy
Dreame Glory wyposażona jest w różne ustawienia temperatury i prędkości pracy

Cel ten osiągniemy z pomocą dostępnej w ramach Brand Week suszarce Dreame Glory. To nowoczesne urządzenie, które pozwala na szybkie i skuteczne suszenie włosów, jednocześnie dbając o ich kondycję oraz minimalizując ryzyko uszkodzenia. Dreame Glory wyposażona została w różne ustawienia temperatury i prędkości, co pozwala dostosować jej działanie do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu włosy zostaną nie tylko szybko wysuszone, ale także pozostaną gładkie i lśniące.

Suszarka Dreame Glory to ponadto bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bezpieczeństwo, ponieważ w razie ryzyka przegrzania automatycznie się wyłączy. Komfort, gdyż dwuwarstwowa izolacja uchwytu zauważalnie redukuje hałas. Oprócz tego to urządzenie niezwykle poręczne, bo ważące jedynie 345 g.

Nowoczesne technologie znacząco ułatwiają nasze codzienne życie. Z jednej strony pomagają w utrzymaniu porządku (lub wręcz robią to za nas!), z drugiej - w dbaniu o wygląd. I warto z tego korzystać, ponieważ zaawansowane urządzenia są dziś dosłownie na wyciągnięcie ręki. W wyjątkowo niskich cenach zakupimy je podczas Brand Week. Spieszmy się, akcja trwa tylko od 10 do 17 lipca.

Materiał promocyjny

materiały promocyjne
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas