Reklama

Przykładowe pomysły na sprawdzone prezenty dla nowożeńców

Tradycja wręczania prezentów, świeżo upieczonym małżonkom, przybyła do nas z Włoch. To tam każdy z gości przygotowuje niewielki upominek, który ma symbolizować rozpoczętą, wspólną drogę. Jako odzwierciedlenie tej sytuacji, szczególnie popularne są słodko - gorzkie migdały, podkreślające wzloty i upadki życia w małżeństwie. Co ważne - w opakowaniu powinno znaleźć się przynajmniej 5 sztuk, tak aby każdy z nich przyczyniał się do innej, ważnej dla życia wartości. Co jeszcze warto podarować Nowożeńcom?

Przybyły do nas włoski trend przyjął się już dawno temu. I bardzo dobrze, w końcu nic nie sprawia większej radości niż... sprawienie radości innym.  Nie ma co ukrywać - spowodował on również, iż każdy z nas, wcześniej czy później, zmaga się z trudnościami, wynikającymi ze stworzenia trafnego upominku dla Pani i Pana Młodego. 

Lista prezentów wciąż rzadko spotykana

O ile wiele Par przygotowuje listę prezentów, która jest zdecydowanym ułatwieniem dla gości, o tyle znaczny procent z nich nie praktykuje tego typu działań. Jest to moment trudny, ale jednocześnie pozwalający dać upust swojej kreatywności. Zważywszy na to, iż jest ważny dzień, o którym nowożeńcy chcą pamiętać przez wiele lat - warto postawić na prezenty personalizowane. To dzięki nim wrócą do danej daty czy wydarzenia w mgnieniu oka i co ważne - będą ją dość mocno utożsamiać z Twoją osobą.

Reklama

Pomysły na spersonalizowany prezent

1.   Album na zdjęcia

Jeśli Państwo Młodzi są Ci bliscy sprezentuj im grawerowany, dobrej jakości album na zdjęcia. Wyryta na albumie data i inicjały spowodują, iż będzie to ich własna księga wspomnień, zapoczątkowana w dniu Ślubu. Każda strona będzie swoistą podróżą przez najważniejsze, wspólne momenty i etapy życia. Zadbaj o to by album był wysokiej jakości, tak aby wytrzymał możliwie jak najwięcej lat.

  2.   Grawerowana szkatułka

Równie trafnym i dobranym pod specyfikę okazji prezentem będzie elegancka, grawerowana szkatułka, w której zamieścimy ulubiony trunek Państwa Młodych. Dopisana karteczka, iż jest to napój przeznaczony na wspólne świętowanie ważnej chwili spowoduje nie tylko uśmiech na twarzy, ale również chęć doświadczania istotnych, wspólnych momentów. To zakochana para zdecyduje, czy trunek wypiją na podróży poślubnej, po zakupieniu wspólnego mieszkania lub po narodzinach pierwszego potomka. Nie zapomnij, aby szkatułka odnosiła się do dnia, w którym zaczęła się ich wspólna, małżeńska przygoda. 

  3.   Kolaż zdjęć

Świetną alternatywą, na prezent spersonalizowany, jest stworzenie bardzo osobistego kolażu zdjęć. To od ciebie zależy czy foto-obraz będzie składał się z jednego, dużego i ważnego zdjęcia, czy z kilku akcentów, związanych z odbytą już drogą i ważnymi wspomnieniami. Tak stworzony akcent urozmaici wnętrze nowożeńców i nada osobistego wymiaru danemu pomieszczeniu. Zarówno estetyczny szkic jak i kolorowe zdjęcia, po zamknięciu w ozdobną i trwałą ramę, pozostaną z obdarowanymi na długie lata. Zatrzymaj młodość i ulotną chwilę w postaci oryginalnego prezentu.

 Najważniejsze w dniu ślubu / wesela to...

Intencje podszyte pomysłowymi i kreatywnymi pomysłami są niemalże gwarancją powodzenia. Im lepiej znamy świętującą parę, tym trafniej dobierzemy jej coś niezwykłego. Nie zapominaj, iż oprócz prezentu ważna jest też twoja obecność, wsparcie i dobre słowo, w tym niewątpliwie istotnym dla nich dniu.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: prezenty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy