Reklama

Wrzuć do prania, a deska do prasowania nie będzie ci potrzebna!

Oszczędność czasu, pieniędzy oraz energii to powody, dla których coraz więcej osób decyduje się na zakup suszarek automatycznych. Jak się jednak okazuje, to nie jedyne ich zalety - suszarki automatyczne mogą pomóc nam raz na zawsze zrezygnować z... prasowania!

Suszarki automatyczne dosłownie z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego, bo pozwalają nam zaoszczędzić czas i miejsce, które zajmują klasyczne suszarki na pranie.

Po suszarki automatyczne sięgają najczęściej osoby posiadające dużo dzieci i sporą rodzinę - w takich domach pralka uruchamiana jest przecież kilka razy dzienne. Ich zalety docenią także osoby, których praca wymaga częstych podróży i zmian zestawów ubrań. Suszarki elektryczne mają jednak jeszcze jedną, zaskakującą zaletę. 

Zobacz również: Raz w tygodniu wrzuca skórkę z cytryny do zmywarki. Ale efekt! 

Reklama

Wrzuć do prania, a deska do prasowania nie będzie ci już potrzebna!

Funkcjonalność suszarek automatycznych docenią też bez wątpienia osoby, dla których prawdziwą udręką jest... prasowanie. Prosty trik sprawi bowiem, że raz na zawsze będą mogły zapomnieć o tym monotonnym obowiązku. 

Wystarczy przygotować sporą ilość kostek lodu, a po zakończeniu prania wrzucić je do bębna urządzenia, w którym umieściliśmy wcześniej wyprane ubrania. Następnie wystarczy ustawić suszarkę na najwyższą temperaturę i uruchomić ją. 

Gdy kostki lodu zaczną się topić, unosić będzie się z nich para wodna, która w połączeniu z wysoką temperaturą wewnątrz urządzenia wygładzi zagniecenia i klasyczne prasowanie nie będzie już nam potrzebne. Wysuszone ubrania wystarczy już tylko złożyć i schować. 

Co ciekawe, w ten sam sposób możemy potraktować także buty np. trampki czy adidasy. 

Zobacz również:

Jak wyczyścić toster z zaschniętego sera? Wystarczy prosty trik!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pranie | prasowanie | Suszenie prania w domu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy