Reklama

Reklama

Zaprojektuj i wygraj!

Projektujesz piękne przedmioty? Weź udział w konkursie na najlepszą kreację w ramach sztuki użytkowej. Tematem przewodnim jest "Patera na owoce".

Zepter International rozpoczął VII edycję międzynarodowego konkursu ArtZept 2010. To konkurs na najlepszą kreację w ramach sztuki użytkowej skierowany do młodych projektantów i artystów z całego świata, w tym także z Polski.

Pamiętaj o nóżce

Tegorocznym tematem przewodnim jest "Patera na owoce", którą będzie musiał zaprojektować każdy kto chce wziąć udział w konkursie. Dozwolone jest zastosowanie wszelkich technik i materiałów w postaci, np.: szkła, metalu, plastiku, ceramiki czy materiałów kompozytowych. Nieodłącznym elementem konkursowej patery jest nóżka o czym warto pamiętać. Zgłoszenia do ArtZept 2010 wraz z gotowymi pracami należy przesyłać do dnia 15 października 2010 r.

Reklama

Konkurs ma na celu wspieranie kreatywności, inspirowanie do tworzenia a przede wszystkim pomaganie i odkrywanie młodych talentów. W poprzednich latach, zadaniem designerów było przygotowanie projektów inspirowanych różnymi tematami. Znalazły się wśród nich m.in. - naczynie z pokrywką, pojemnik na ciasteczka oraz zestaw do herbaty. Ten ostatni był motywem przewodnim poprzedniej edycji konkursu. Nadesłane prace, oceniać będą wybitni eksperci w dziedzinie projektowania i architektury, którzy wybiorą najlepszą interpretację tegorocznego tematu.

Weź udział w konkursie!

Autorzy trzech najciekawszych projektów otrzymają atrakcyjne nagrody. Nagroda główna to kwota w wysokości 10 000 EUR. Ma ona pomóc zwycięzcy np. w dalszym rozwoju talentu, umożliwić wystawianie prac oraz w osiągnięciu sukcesów zawodowych. Na laureatów II i III miejsca czekają z kolei zestawy produktów Zepter o wartości odpowiednio 4000 i 3000 EUR.

Zepter International pragnie zachęcić do udziału w konkursie jak największą liczbę młodych, uzdolnionych artystów i projektantów z Polski. W ostatnich latach cieszy się on w naszym kraju co raz większym zainteresowaniem. Jest to także jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie wzornictwa na świecie.

Prace projektantów biorących udział w ArtZept 2010 zostaną prezentowane podczas objazdowej wystawy zorganizowanej przez firmę Zepter, w największych miastach na świecie. Wystawa zostanie zaprezentowana także w "Katalogu wystaw".

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: owoce | International

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy