Reklama

Reklama

Zgrabny towarzysz poranków w kuchni

Która z nas nie marzy o filiżance aromatycznej kawy, której przyrządzenie nie zajmie dużo czasu, ale której smak przyjemnie pobudzi kubki smakowe i obudzi całą resztę? Mamy świetny pomysł, jak spełnić to marzenie – przedstawiamy ekspres Italico Aurora Nuovo.

Co dla kobiety najważniejsze

Mimo marzeń o małej czarnej żadna kobieta nie pójdzie na kompromis w sprawie wyglądu nowego lokatora kuchni. Na szczęście ekspres Italico nie zawodzi - klasyczny design będzie pasował i do rustykalnych, i do nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo niewielki rozmiar sprzętu nie sprawi kłopotu nawet w małej kawalerce czy wnęce kuchennej.

Uroku ekspresowi dodają srebrne elementy, szczególnie składane tacki, dzięki którym z ekspresu możemy nalać kawy do malutkiej filiżanki na espresso, jak i do większego kubka na poranną latte.

Reklama

Obsługa i testy smakowe

Ekspres Italico Aurora Nuovo jest ekspresem kapsułkowym, co oznacza najprostszy sposób obsługi z możliwych. Wystarczy napełnić pojemnik na wodę, włożyć kapsułkę z wybranym rodzajem kawy  (my dostałyśmy aż trzy rodzaje - espresso, gold oraz crema) i wcisnąć jeden przycisk. Gorąca, intensywnie pachnąca kawa pojawia się w filiżance błyskawicznie. Wystarczą jeszcze ulubione dodatki i boski napar stoi przed nami.

Kawa z testowanego ekspresu ma głęboką barwę, mocny aromat i intensywny smak, zwłaszcza espresso.

Jedyne minusy

Niestety, nie ma sprzętów idealnych, ten również ma parę wad. Ekspres nie należy do najcichszych, co może być zaletą, jeśli chcemy się szybciej obudzić, jednak jeśli w domu są jeszcze inni domownicy, którzy jeszcze nie wstali, może się okazać, że nie jest to ich ulubiony sprzęt AGD...

Miłośnicy latte, cappuccino i espresso macchiatto będą również tęsknić za możliwością spienienia mleka, jednak ten brak łatwo nadrobić kupując małą spieniarkę na baterie.

Podsumowanie

Ekspres Italico to idealny sprzęt dla osób, które nie lubią skomplikowanych sprzętów, cenią klasyczny wygląd małych AGD i są miłośnikami dobrej kawy w bardzo przystępnej cenie.

Ekspres Italico Aurora Nuovo: 199,99 zł dostępny w sklepach Biedronka

Kapsułki: 6,99 zł opakowanie

Najważniejsze cechy:

- maksymalne ciśnienie:20 bar

- wyjmowany zbiornik na wodę o poj. 800 ml

- energooszczędna funkcja automatycznego wyłączania

- programowanie dozowanej kawy

- składana tacka dla różnych wielkości filiżanek

- prosta obsługa

- obsługa kapsułek Italico

INTERIA.PL/Informacja prasowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy