Reklama

Zimowe wyprzedaże: Kiedy kupić kurtkę zimową?

Wiele osób odkłada zakup zimowej kurtki na okres wyprzedaży. Osoby, które cenią sobie atrakcyjne ceny, już nie mogą się doczekać obniżek cen. Kiedy ruszają zimowe wyprzedaże?

Kiedy kupić kurtkę zimową?

Wiele kobiet śledzi trendy i chce w danym sezonie nosić najmodniejsze okrycia wierzchnie. Obecnie królują m.in. pikowane kurtki i puchate płaszcze. Bardzo często pojawia się pytanie, kiedy najlepiej kupić kurtkę zimową. 

Niektórzy zdecydowanie wolą robić zakupy, wiedząc, że mają z czego wybierać. Jeśli chodzi o zakup kurtki zimowej w takim przypadku, to  najlepiej wybrać się do sklepów, kiedy następuje zmiana kolekcji jesiennej na zimową. Zatem najlepszymi miesiącami na znalezienie upragnionej zimowej kurtki jest październik i listopad.

Jeśli jednak wolimy robić zakupy na promocjach i szukać okrycia za niższą cenę, to na przełomie lutego i marca można liczyć na zimowe wyprzedaże i obniżkę cen zimowych kurtek. To czas, kiedy do sklepów wchodzi już wiosenna kolekcja. Wybór jest znacznie mniejszy, ale za to ceny mogą być niższe nawet o 70%. 

Reklama

Czytaj więcej:

Ciemny brąz i szampański blond: Hity jesieni i zimy 2021/2022

Szachownica nowym trendem jesieni

Wraca moda na dzwony. Rozcięcie na nogawkach to hit sezonu!

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zimowe wyprzedaże | kiedy kupić kurtkę zimową

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy